گوش به زنگگوش به زنگ

اخبار داغ نقل و انتقالات از مادرید


شایعات خریدهای باشگاه رئال مادرید در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی توجه همگان را جلب کرده است.

ستارگان رئال مادرید نگرانی خود را درباره ی یک مسئله ابراز کرده اند، و این مسئله رفتار و عملکرد کریستیانو رونالدو است. “Diario Gol” گزارش می دهد که برخی ستاره های رئال، از جمله ایسکو که در راس آن هاست، از "فرد گرایی و تک روی" کریستیانو خسته شده اند.

اما به نظر می آید که این بازیکن ۳۲ ساله، از حمایت سرجیو راموس، کاپیتان کهکشانی ها، همراه با مارکو آسنسیو، لوکاس وازکز و دنی سبایوس برخوردار است.

برخی ستاره های رئال از %۲۲فرد گرایی و تک روی%۲۲ کریستیانو خسته شده اند..jpg

برخی ستاره های رئال از "فرد گرایی و تک روی" کریستیانو خسته شده اند.

رئال مادرید در پی محمد صلاح

سران رئال مادرید پس از تماشای جذب فیلیپ کوتینیو توسط بارسلونا، به دنبال جذب محمد صلاح هستند. این بازیکن مصری با به ثمر رساندن ۲۴ گل ،برای باشگاه و کشورش، آماده ترین روزهایش را در آنفیلد سپری می کند.

به گفته جیانلوکا دی مارزیو، روزنامه نگار ایتالیایی، رئال امیدوار است که صلاح ۲۵ ساله را متقاعد کند تا به مادرید برود.

با این حال، بعید به نظر می رسد که یورگن کلوپ، مهاجم ستاره خود را، به خصوص پس از دست دادن کوتینیو به این زودی به فروش برساند.

محمد صلاح با به ثمر رساندن ۲۴ گل آماده ترین روزهایش را در لیورپول سپری می کند..jpg

محمد صلاح با به ثمر رساندن ۲۴ گل آماده ترین روزهایش را در لیورپول سپری می کند.

کین و هازارد در برنابئو

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، هزینه ی هنگفتی را برای به خدمت گرفتن هری كین و ادن هازارد در تابستان آماده می کند.

کین و هازارد به عنوان اهداف اول رئال انتخاب شده اند. پدر هازارد اعلام کرده که ستاره چلسی برای رفتن به برنابئو آماده است. به گزارش سایت اسپانیایی “OK DIARIO” رئال پیشنهاد خود را تابستان به چلسی ارائه خواهد داد.

اما این خبر بدین معناست که سران رئال مادرید باید کریم بنزما را به منظور تأمین منابع مالی لازم برای خرید مهاجمان دیگر بفروشد. ستاره فرانسوی کهکشانی ها در این فصل تنها دو گل در لالیگا به ثمر رسانده که با انتقاد شدید طرفداران رو به رو شده است.

پدر هازارد اعلام کرده که ستاره چلسی برای رفتن به برنابئو آماده است..jpg

پدر هازارد اعلام کرده که ستاره چلسی برای رفتن به برنابئو آماده است.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، هزینه ی هنگفتی را برای به خدمت گرفتن هری كین و ادن هازارد در تابستان آماده می کند..jpg

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، هزینه ی هنگفتی را برای به خدمت گرفتن هری كین و ادن هازارد در تابستان آماده می کند.