گوش به زنگگوش به زنگ

آدرین رابیو گزینه ای مناسب برای پیوستن به بارسا


پاریسی ها نگران از دست دادن رابیو و نیمار در نقل و انتقالات تابستانی امسال هستند. نیمار که سال گذشته با قراردادی به ارزش 198 میلیون پوند از بارسلونا به پاریس آمده بود نیز، به دنبال تیم جدیدی است.

آدرین رابیو، گزینه احتمالی انتقال به بارسلونا

آدرین رابیو، گزینه احتمالی انتقال به بارسلونا

بر اساس آخرین اخبار، باشگاه بارسلونا که در فصل گذشته عنوان قهرمانی لیگ اسپانیا را بدست آورد، به دنبال جذب آدرین رابیو ستاره فرانسوی تیم پاری سن ژرمن است. رابیو تا کنون در پاری سن ژرمن، چهار بار قهرمان لوشامپیونه شده است.
بر اساس گزارشی از وبسایت اسپورت، پاریسی ها نگران از دست دادن رابیو و نیمار در نقل و انتقالات تابستانی امسال هستند. نیمار که سال گذشته با قراردادی به ارزش ۱۹۸ میلیون پوند از بارسلونا به پاریس آمده بود نیز به دنبال تیم جدیدی است.

از سوی دیگر کاتالان ها به دنبال یافتن جایگزینی مناسب برای آندرس اینیستا هستند. این در حالیست که بارسلونا در خط میانی خود ضعفی ندارد و با خرید فیلیپه کوتینیو در ژانویه گذشته، به تیم خود استحکام بخشیده است.

بارسلونا منتظر حضور آرتور ملو، ستاره برزیلی در نیوکمپ نیز بودند؛ با این وجود، به نظر این تیم به بستن قرارداد با بازیکنی از تیم های برتر اروپایی و با سابقه حضور در لیگ قهرمانان اروپا علاقه بیشتری دارند. به همین دلیل هم اکنون گزینه اصلی آن ها، آدرین رابیو است.

با وجود باقی ماندن یک سال از قرار داد این ستاره فرانسوی با پاری سن ژرمن، وی از تمدید به منظور حضور بیشتر در پاریس، خودداری کرده است.

غول های اسپانیایی که علیرغم برتری ۴ بر ۱ مقابل آ اِس رم در دور رفت لیگ قهرمانان اروپا، بازی برگشت را با نتیجه سه بر صفر واگذار کردند، بسیار مایوس هستند و از دست دادن نیمار نیز ضربه ای سنگین به آن ها وارد کرد. با این وجود قهرمانی در لالیگا و کسب عنوان قهرمانی کوپا دل ری، از دستاورد های امسال این تیم بود.

منبع: ۹۰min.com