گوش به زنگگوش به زنگ

پس از دی کاپریو، برد پیت هم به فیلم جدید تارانتینو پیوست


برد پیت بازیگر مشهور هالیوود، به پروژه جدید تارانتینو اضافه شد. فیلم جدید کوئنتین تارانتینو با نام روزی روزگاری در هالیوود((Once Upon a Time In Hollywood درباره اتفاقات واقعی است که در سال 1969 رخ داده و کمتر کسی تا به حال به این موضوع پرداخته است. این فیلم قرار است در آگوست سال 2019 اکران شود. قبلا حضور لئوناردو دی کاپریو بازیگر محبوب این کارگردان پر آوازه، در این فیلم قطعی شده بود.

علاوه بر دی کاپریو، برد پیت هم به فیلم جدید تارانتینو با نام روزی روزگاری در هالیوود پیوست

علاوه بر دی کاپریو، برد پیت هم به فیلم جدید تارانتینو با نام روزی روزگاری در هالیوود پیوست

کوئنتین تارانتینو با صدور بیانیه ‌ای، از این که در این پروژه با تیمی متشکل از لئوناردو دی کاپریو و برد پیت همکاری خواهد کرد ابراز رضایت کرد.

به گزارش ددلاین، تارانتینو اعلام کرده که از مدت ها قبل دارد بر روی فیلم نامه فیلم جدید خود کار می‌ کند. این در حالی است که تارانتینو بخش اعظم زندگی خود را در لس ‌آنجلس گذرانده و در زمان اتفاقات سال ???? نیز در این شهر زندگی می کرده است. او به خاطر این که چنین بازیگران قابلی قرار است در فیلمش ایفای نقش کنند بسیار خرسند است.

کوئنتین تارانتینو در این بیانیه گفته در زمان وقوع قتل شارون تیت تنها هفت سال داشته و در حال حاضر از این که قصه ای در رابطه با لس آنجلس و هالیوود را روایت می کند که تقریبا هیچ کس قبلا سراغ آن نرفته است، خوشحال است. همچنین وی از این که تیمی کاربلد از جمله لئوناردو دی ‌کاپریو و برد پیت برای ایفای نقش های ریک و کلیف دارد، ابراز رضایت کرد.

فیلم ”روزی روزگاری در هالیوود“ اتفاقات سال ???? و پس از آن را به تصویر می کشد. در سال ۱۹۶۹ شارون تیت بازیگر هالیوودی که در آن زمان همسر رومن پولانسکی کارگردان مشهور آمریکایی بود و اتفاقا باردار هم بود، بر اثر حمله تعدادی از اعضای خانواده منسون به خانه ‌اش، به قتل رسید.

پیشرفت این پروژه بزرگ برای کوئنتین تارانتینو از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که اوما تورمن بازیگر فیلم ”بیل را بکش“ اخیرا به خاطر رفتار مخاطره آمیز تارانتینو با وی در حین فیلم برداری این فیلم شکایت کرد و این کارگردان صاحب نام مجبور به عذرخواهی چند باره از او شد. همچنین تارانتینو مجبور شد به خاطر رفاقت دیرینه اش با هاروی واینستین عذر خواهی کند.

پیش از این برد پیت و لئوناردو دی‌ کاپریو هر کدام به طور جداگانه با تارانتینو همکاری کرده بودند، اما تا به حال اتفاق نیفتاده بود که هم زمان در یک فیلم از تارانتینو با یکدیگر همبازی شوند. در سال ۲۰۰۹، برد پیت در فیلم ”حرام زاده های لعنتی‌“ تارانتینو که درباره نازی ‌ها و جنگ جهانی دوم بود، ایفای نقش کرده بود. در سال ۲۰۱۲ نیز لئوناردو دی کاپریو در فیلم ”جانگوی رها از بند“ ساخته این کارگردان که وسترنی در تقبیح برده ‌داری است، بازی کرده بود. هر دوی این فیلم ها در زمان خود مورد تحسین های فراوانی قرار گرفتند و نامزد اسکار نیز شدند. این نخستین همکاری لئوناردو دی کاپریو با کوئنتین تارانتینو از زمانی است که این بازیگر محبوب به خاطر فیلم ”از گور بازگشته“ اسکار گرفته بود.

تاریخ اکران آخرین ساخته کوئنتین تارانتینو با عنوان ”روزی روزگاری در هالیوود“ نهم آگوست ???? (۱۸ مرداد ۱۳۹۸) اعلام شده است.

 

منبع: deadline.com