گوش به زنگگوش به زنگ

همکاری کمپانی اپل با کارگردان لالالند


کمپانی اپل با بدست آوردن حق ساخت یک پروژه تلویزیونی توسط دیمین شزل نویسنده برنده اسکار و کارگردان فیلم های لالالند و شلاق زن، گام مهمی در جهت تبدیل شدن به یک قدرت در صنعت سرگرمی برداشت.

همکاری کمپانی اپل با دمین شزل

همکاری کمپانی اپل با دمین شزل

این غول فناوری سریال جدیدش را در روز پنج شنبه معرفی کرد. این دومین کار تلویزیونی دیمین شزل خواهد بود. او چندی پیش قراردادی را با شبکه نتفلیکس امضا کرد تا سریال تلویزیونی هشت قسمتی موزیکال این ادی "The Eddy" را در پاریس بسازد.

اپل فاش کرد که شزل جوان کارگردانی و نویسندگی تمامی قسمت های فصل اول این سریال را برعهده خواهد داشت. در حالی که او در سریال شبکه نتفلیکس تنها دو قسمت اول را کارگردانی می کند.

تفاوت دیگر ادی با سریال شبکه نتفلیکس چیست؟ کمپانی اپل درباره جزئیات سکوت کرده است.

چند قسمت دارد؟ داستان آن در کجا رخ می دهد؟ سریال کلا درباره چیست؟

اپل به هیچ یک از این سوالات پاسخ نداده است.

شزل برای ساخت این سریال مرموز جدید با جردن هورویتس و فرد برگر تهیه کنندگان لالالند مجددا همکاری می کند. استودیوی MRC که سریال "خانه پوشالی" را نیز تولید کرده، با این سریال همکاری می کند.

شزل جدیدترین نامی است که به شرکت اپل اضافه شده تا برای این شرکت سریال بسازد. پیش از او استیون اسپیلبرگ در تولید یک سریال، رونالد مور در ساخت یک درام و جنیفر انیستون و ریس ویتراسپون در اجرای برنامه صبحگاهی با اپل همکاری کرده اند. کارگردان فیلم هانگر گیمز نیز برای تولید یک فیلم دیگر قرار است با کمپانی اپل همکاری کند.

دیمین شزل اکنون در حال کار کردن روی پروژه ای حول زندگی نیل آرمسترانگ با عنوان اولین مرد است که نقش این فضانورد تاریخ ساز را رایان گاسلینگ بازی خواهد کرد.

منبع: nytimomes.c