گوش به زنگگوش به زنگ

هر آنچه باید درباره اسکار 2019 بدانید


اسکار بی شک مهمترین رویداد سینمایی در تقویم سالانه است. وبسایت ووگ راهنمایی را برای مراسم اسکار 2019(از پیش بینی ها گرفته تا نامزدها) آماده کرده است.

هر آنچه باید درباره اسکار ۲۰۱۹ بدانید

هر آنچه باید درباره اسکار ۲۰۱۹ بدانید

 

به گزارش تلکسیران، اسکار ۲۰۱۹، نود و یکمین دوره از بزرگترین شب سینمایی در جهان است. مراسم های گلدن گلوب و اسکار امسال، واکنشی مستقیم به رویکرد صنعت سینما در قبال زنان است.

همانگونه که ما در انتظار اسکار ۲۰۱۹ هستیم، اکنون هیجان وصف ناپذیری در میان دوستداران سینما در کل دنیا وجود دارد. نامزدها چه کسانی هستند؟ سخنرانی شب مراسم را چه کسی انجام می دهد؟ و سوالاتی از این دست ذهن همه سینمادوستان را به خود معطوف کرده است.

پاسخ سوالاتتان در این مطلب آمده است.

کوین هارت مجری اسکار ۲۰۱۹

کوین هارت مجری اسکار ۲۰۱۹

مجری مراسم اسکار ۲۰۱۹ کیست؟

پس از دو سال متوالی که جیمی کیمل اجرای مراسم اسکار را بر عهده داشت(۲۰۱۷ و ۲۰۱۸)، اجرای نود و یکمین دوره مراسم اسکار بر عهده کوین هارت خواهد بود. این کمدین معروف خبر رسمی مربوط به انتخابش بعنوان مجری و همچنین احساسات وصف ناپذیرش را با فالوورهای خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:

خوشبختانه بالاخره روز من برای میزبانی مراسم اسکار فرا رسید. از خوشحالی در پوست خودم نمیگنجم چون این یکی از اهدافم در طول زندگی بوده است.

 

اسکار ۲۰۱۹ کی برگزار می شود؟

این مراسم در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۹(۶ اسفند ۱۳۹۷) برگزار می شود و از طریق شبکه تلویزیونی اینترنتی ABC پخش خواهد شد.

اسکار ۲۰۱۹ در کجا برگزار می شود؟

به رسم سنت دهه های اخیر، نود و یکمین دوره مراسم اسکار نیز در تئاتر دالبی(Dolby Theatre) هالیوود در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

 

نامزدهای اسکار ۲۰۱۹ چه زمانی اعلام می شوند؟

نامزدهای بخش های مختلف اسکار ۲۰۱۹ در تاریخ دوشنبه ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹(۲ بهمن ۱۳۹۷) اعلام خواهند شد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: vogue.co.uk