کارگردان برنده‌ی اسکار میلوش فورمن در سن 86 سالگی درگذشت

فیلم‌ساز مشهور اهل لس‌آنجلس_چک، میلوش فورمن که فیلم‌های او ازجمله "پرواز بر فراز آشیانه‌ی فاخته"  و "آمادئوس" برنده‌ی بسیاری از جوایز آکادمی ازجمله اسکار بهترین کارگردان شده اند، در سن 86 سالگی درگذشت.

کارگردان برنده‌ی اسکار میلوش فورمن در سن 86 سالگی درگذشت

این تصویر مربوط به کارگردان متولد جمهوری چک میلوش فورمن در سال ۱۹۸۹ است. وی یک پسر یتیم از بازماندگان جنایت هولوکاست بود که پس از حمله‌ی نیروهای کمونیست وطن خود را ترک کرد

این تصویر مربوط به کارگردان متولد جمهوری چک میلوش فورمن در سال ۱۹۸۹ است. وی یک پسر یتیم از بازماندگان جنایت هولوکاست بود که پس از حمله‌ی نیروهای کمونیست وطن خود را ترک کرد

با توجه به بیانیهای که به وسیلهی مدیر برنامههای وی دنیس آسپلاند منتشر شد، فورمن حوالی ساعت ۲ صبح در بیمارستان دنبری(Danbury) در نزدیکی منزل شخصی خود در وارن( Warren) درگذشت.

وی افزود که مارتینا همسر فورمن او را از جریان فوت این کارگردان شهیر آگاه ساخته است.

زمانی که فورمن در اواخر سال ۱۹۶۰ به هالیوود رسید، با مشکلات مالی و مهارتهای زبان انگلیسی دست و پنجه نرم میکرد؛ اما مجموعهای از فیلم های چکسلواکی را که به دلیل روح آرام ازنظر بین المللی مورد تحسین بودند، به همراه داشت که در میان آنها می توان به black peter  و loves of a blonde اشاره کرد. پس از حمله کمونیست ها در سال ۱۹۶۸ که منجر به از بین رفتن دوره کوتاهی از آزادی سیاسی و هنری مشهور به "بهار پراگ" شد؛ پسر یتیم بازمانده از جنایت نازی ها وطن خود را ترک گفت.

در آمریکا سوابق او به عنوان یک فیلم ساز چکی کافی بود تا او را به استودیوهای هالیوود برساند، اما پیشنهادهای اولیه او برای پروژههای فیلم به سرعت رد شد که در میان آن ها Amerika ، برداشتی آزاد از رمان فرانتس کافکا و یک کمدی با هنرنمایی Jimmy Durante  در نقش یک شکارچی خرس ثروتمند در چکسلواکی به چشم میخوردند.

بعد ازاین که اولین فیلم فورمن در آمریکا به نام  Taking off در سال ۱۹۷۱ با شکست مواجه شد، سالها شانس دوبارهای برای کارگردانی نصیب وی  نشد. او در این مدت با پوشش بازیهای المپیک ۱۹۷۲ در قالب مستندی به نام   Visions Of  Eight مشغول بود.

taking off  با نگاهی جالب به تفاوت نسلها در آمریکای در حال تغییر، ستایش منتقدان را در مقایسه با فیلم های به زبان چک به دست آورد و بدون وجود ستاره هایی بلند آوازه،  به سرعت جایگاه خود را در باکس آفیس پیدا کرد.

مایکل داگلاس ستارهای بود که با همکاری با فورمن برای کارگردانی فیلم "پرواز بر فراز آشیانهی فاخته (One Flew Over The Cuckoo's Nest" ) به وی شانسی دوباره داد.  داگلاس در این فیلم بهعنوان دستیار تهیه کننده فعالیت میکرد.

این فیلم در سال ۱۹۷۵ بر اساس رمان کن کیسی ساخته شد که داستان آن حکایت از فرد بیماری دارد که رهبری زندانیان یک موسسهی روانی را در شورش علیه قدرت حاکم بر عهده میگیرد.

این فیلم توانست به عنوان اولین فیلم بعد از فیلم  It Happened One Nightمحصول ۱۹۳۴، اسکار تمام بخشهای اصلی را در جوایز آکادمی اسکار درو کند.

برندگان شامل جک نیکلسون بهعنوان بازیگر نقش اول مرد، لوییس فلچر بهعنوان بازیگر نقش اول زن، بو گلدمن و لارن هابن بهعنوان فیلمنامهنویس، فورمن بهعنوان کارگردان و خود فیلم بهعنوان بهترین فیلم بود.

کارگردان در رابطه با این فیلم بسیار دقیق عمل کرد و گفته می شود وی ماهها با فیلمنامه نویسان در ارتباط بود تا تمام جنبههای ساخت را تحت نظارت داشته باشد و تا سال ۱۹۷۹ (فیلم Hair)، اقدام به ساخت فیلم دیگری نکرد. Hair فیلمی موزیکال درباره یک جوان آمریکایی شورشی در دههی ۱۹۶۰ بود. این فیلم به کارگردانی پیشنهاد شده بود که نقش خود را در شورش جوانان علیه سرکوبگری کمونیستها در چکسلواکی ایفا کرده بود، اما در زمان اکران این فیلم با گذشت زمان، دورهی کوتاه جنبشهای دانشجویی در آمریکا تمام شده بود و عموم مردم به این موضوعات علاقهمند نبودند.

به دنبال این فیلم در سال ۱۹۸۱، فیلم ragtime  با اقتباس از رمان E.L. Doctorow  ساخته شد و به دلیل توانایی فورمن برای متقاعدسازی همسایهاش در Connecticut ، بعد از بیست سال بازنشستگی، برای بازی در آن به عنوان کمیسر پلیس قابلتوجه بود؛ اما با این وجود با شکست مواجه شد.

با این حال سه سال بعد فورمن برای فیلم آمادئوس دوباره در صدر قرار گرفت.

این فیلم بر اساس نمایشنامهی پیتر شافر ساخته شد که زندگینامهی نابغهی موسیقی قرن ۱۸ " ولفگانگ آمادئوس موتزارت" را به عنوان یک فرد بد دهن و با رفتار کودکانه و آهنگساز رده پایین تر، سالیاری را به عنوان فردی که همیشه با کینه توزی در سایهی وی قرار داشته را به تصویر میکشید.

این فیلم موفق به دریافت هفت جایزهی آکادمی، ازجمله بهترین فیلم، بهترین کارگردان و بهترین بازیگر (اف مورای آبراهام در نقش سالیاری) شد.

زمانی که فورمن در جستجوی لوکیشن های این فیلم بود، متوجه شد که پراگ تنها پایتخت اروپایی است که از زمان موتزارت تا آن زمان تغییر اندکی داشته است؛ اما بازگشت به آنجا او را نگران می کرد.

میلوش فورمن در کازلا از شهرهای چکسلواکی به دنیا آمد. زمانی که او فقط ۹ سال داشت والدین او دریکی از کمپهای نازیها مردند و او توسط خویشاوندانش بزرگ شد و به مدارس هنری پراگ رفت. سال ۱۹۶۸ زمان حملهی کمونیستها به پراگ که منجر به شکست جنبش "بهار پراگ" شد؛ وی در پاریس اقامت داشت. او به خانه بازنگشت و در سال ۱۹۷۵ به شهروندی آمریکا درامد.

دولت چک از درآمدی که اجازهی ساخت فیلم آمادئوس در پراگ برای آنها داشت مطلع بود و به همین دلیل به فورمن اجازه داد که به وطن خود بازگردد. بازگشت وی استقبال مردم را به همراه داشت.

در سال ۲۰۰۲ فورمن اظهار داشت:

" ساخت این فیلم تأثیر بزرگی بر ما گذاشت، مردم آن را یک پیروزی برای من قلمداد  کردند چراکه مقامات را مجبور ساخت که در مقابل دلار تعظیم کنند و به مجرم اجازهی بازگشت دهند".

بعد از آمادئوس تولیدات  فورمن کندتر از قبل شد و سه فیلم بعدی او نیز با شکست مواجه شدند. Valmont در سال ۱۹۸۹ درست یک سال پس از Dangerous Liaisons توانست نظر تماشاچیان را جلب کند. هر دوی این فیلم ها اقتباس هایی از یک رمان فرانسوی بودند. The People Vs. Larry Flyt ساختهی ۱۹۹۶با بازیگری وودی هارلسون در نقش یک ناشر توانست برای بازیگری نقش اول مرد و کارگردانی نامزدی اسکار را به همراه داشته باشد.

مردی روی ماه Man On The Moon  فیلمی بر اساس زندگینامهی کمدین مشهور اندی کافمن با بازی جیم کری بود که جایزهی گلدن گلوب را برای وی به همراه داشت؛ اما این فیلم نیز در به نمایش گذاشتن سبک پیشگامانه ی فورمن در کمدی و جبران عدم موفقیتهای پیشین وی موفق نبود.

جیم کری در توییتی نوشت:

"یکی دیگر از عبورهای بزرگ! خوشحالم که در کنار هم کارکردیم، این یک تجربهی قابلتوجه بود".

لری کاراشفسکی دستیار نویسندهی فیلم Man On The Moon  و People Vs. Larry Flyt  به همراه  الکساندر اسکات در توییتی فورمن را " دوست و معلم شان" خطاب کردند و افزودند:

"او استاد ساخت فیلم بود و هیچ کس بهتر از او نمی توانست حرکات کوچک و تکرار نشدنی از رفتارهای انسانی را ضبط کند".

اولین ازدواج فورمن با بازیگری به نام یانا برشووا انجام شد که به طلاق انجامید. او همسر دومش، ورا کرسادلووای خواننده را به همراه دوقلوهای پسرش در زمان خروج از شهر پراگ، ترک کرد. او در سال ۱۹۹۹ با مارتینا زباریلووا ازدواج کرد که حاصل این ازدواج هم یک دوقلوی پسر می باشد.

منبع: thestar.com

ایفای نقش اسکارلت جوهانسون در فیلم سینمایی بیوه سیاه

بیوه سیاه(Black Widow) یکی از شناخته شده‌ترین ابر قهرمانان جهان سینماست. اسکارلت جوهانسون پیش از این نقش بیوه سیاه(آکاناتاشا رومانوف) را در فیلم‌های مارول(MCU) ایفا کرده‌است.

ایفای نقش اسکارلت جوهانسون در فیلم سینمایی بیوه سیاه

گفته می‌شود که فیلم سینمایی بیوه سیاه با کارگردانی کیت شورت لند در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد

گفته می‌شود که فیلم سینمایی بیوه سیاه با کارگردانی کیت شورت لند در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد

کارگردان این فیلم چه‌کسی است؟

فیلمساز استرالیایی، کیت شورت لند قرار است کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد. این کارگردان با فیلم‌ لوره که یک درام درباره نازی هاست و در سال ۲۰۱۲ ساخته شد به شهرت رسید. لوره دختر جوانی است که پدر مادرش او را تسلیم نیروهای متفقین می کنند و او مسئولیت نگهداری از خواهران و برادرانش را به عهده می&zwnj &zwj گیرد.

استودیو فیلم سازی برای انتخاب کارگردان فیلم بیوه سیاه، با هفتاد کارگردان مذاکره داشت و در نهایت با شورت لند به توافق رسید. جوهانسون یکی از حامیان شورت لند برای به‌ عهده گرفتن کارگردانی این فیلم بود و کار او را در فیلم لوره تحسین برانگیز دانست.

فیلم بیوه سیاه اکنون در مرحله فیلم نامه نویسی است و داستانش مربوط به دوره جنگ سرد در دهه ۱۹۸۰ است. کوین فیگ تهیه کننده این فیلم، گفت:

به‌ نظر ما چهره اسکارلت جوهانسون برای این نقش فوق العاده است. او برای نقش‌های شگفت انگیز مناسب است.

نقش صمیمی ترین دوست بیوه سیاه در این فیلم ابر قهرمانانه کمیک را جرنی رنر ایفا می‌کند. در این فیلم احتمالا رابطه رمانتیک بین بارنس و رمانوف پیش‌بینی می‌شود. این فیلم جوهانسون، دومین فیلم استودیو فیلم سازی مارول بعد از فیلم کاپیتان می باشد که قهرمان آن زن است.

گفته می‌شود فیلم بیوه سیاه در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود اما هنوز این خبر تأیید نشده است.

منبع: express.co.uk

مصاحبه ای از تارانتینو که همگان را شوکه کرد

مصاحبه ای از کارگردان آمریکایی، کوئنتین جروم تارانتینو بر ملا شد، که در آن مصاحبه صراحتاً اعلام می کند، رابطه جنسی رومن پولانسکی با دختر 13 ساله  را یک تجاوز نمی داند.

مصاحبه ای از تارانتینو  که همگان را شوکه کرد

مصاحبه ای از تارانتینو که همگان را شوکه کرد.jpg

مصاحبه ای از تارانتینو  که همگان را شوکه کرد

در مصاحبه ای رادیویی در سال ۲۰۰۳، تارانتینو  با تاکید بر اینکه دختر ۱۳ ساله داوطلبانه وارد مقاربت جنسی شده است از کارگردان لهستانی حمایت کرده بود. با فاش شدن این مصاحبه صحبتهای وی با واکنش های بسیاری رو به رو شد.

رومن پولانسکی در سال ۱۹۷۷ به اتهام رابطه جنسی غیر قانونی بازداشت و ضمن اعتراف به ۴۲ روز حبس محکوم شد. اما بعد از مطرح شده پرونده تجاوز، وی از امریکا فرار کرد.

تارانتینو  در مصاحبه با هاوارد استرن و رابین کوئرز اعلام می کند: "پولانسکی به دختر ۱۳ ساله تجاوز نکرده است. اینکه یک رابطه جنسی با فردی زیر سن قانونی اما داوطلبانه انجام می شود، فقط یک تخطی قانونی است نه یک تجاوز به عنف. به نظر من در هنگام به کار بردن کلمه تجاوز باید از خشونت و زور حرف بزنیم. در حالی که در این رابطه جنسی هیچ خشونت و تجاوزی در میان نبوده است.

علیرغم یادآوری رابین کویزر به خوراندن داروهای روانگردان و مشروبات الکلی به دختر ۱۳ ساله، قبل از رابطه جنسی، تارانتینو  در این مصاحبه همچنان بر نظر خود اصرار ورزیده و می گوید: "خیر، چنین مسئله ای اتفاق نیافتاد. کودکی که شما آن را قربانی می دانید با میل خود به این رابطه جنسی تن داده و حتی پولانسکی را در برقراری این رابطه جنسی تحریک کرده است."

در طی مصاحبه، تارانتینو موافق است که این رابطه غیرقانونی بوده اما درباره این قربانی ۱۳ ساله می گوید: "اگر دختر من بود وی را بعد از برگشتن از خانه پولانسکی در حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار می دادم."

وی ادامه می دهد:

"من اعتقاد ندارم تجاوز به عنف صورت گرفته است. تنها معتقدم یک عمل غیر قانونی رخ داده است. باید بین کودک ۱۳ ساله و دختران ۱۳ ساله در پارتی های شبانه تفاوت قائل شد.

کوئرز نیز در ادامه مصاحبه به تارانتینو می گوید:

 "پولانسکی در صورتی که با ۱۳ ساله ها ارتباط برقرار نمی کرد، چنین وضعیتی برای وی بوجود نمی آمد."

تارانتینو  به درخواست بی بی سی رد خصوص مصاحبه درباره این موضوع پاسخ رد داده و بسیاری از پیام های توییتری از افراد مختلف، این نظر تارانتینو  را شوکه آور توصیف کرده اند.

ساخت دنباله فیلم درخشش کوبریک با نام دکتر اسلیپ

مایک فلاناگان بر اساس رمانی از استفن کینگ تصمیم گرفته دنباله ای برای فیلم ترسناک و موفق درخشش(Shining) ساخته استنلی کوبریک شهیر، بسازد. این فیلم اقتباسی از رمان دکتر اسلیپ به قلم استفن کینگ می باشد که ادامه رمان پرفروش «درخشش» در سال ???? است.

ساخت دنباله فیلم درخشش کوبریک با نام دکتر اسلیپ

فیلم درخشش به کارگردانی استنلی کوبریک و بازی جک نیکلسون

فیلم درخشش به کارگردانی استنلی کوبریک و بازی جک نیکلسون

در سال ???? استنلی کوبریک کارگردان نامدار آمریکایی فیلم درخشش را با اقتباس از رمانی با همین نام ساخت و موفقیت های فراوانی کسب کرد. جک نیکلسون، با بازی استادانه خود در فیلم درخشش، یکی از ماندگارترین کاراکترهای تاریخ سینما را در این فیلم خلق کرده است. اما خبر خوب برای فیلم بازان این که قسمت دوم فیلم ترسناک و دلهره آور درخشش، پس از ?? سال به سینما خواهد آمد.

رمان دکتر اسلیپ به قلم استفن کینگ، یکی از پرفروش ترین رمان های سال ???? بود. داستان این رمان درباره همان کودکی است که در فیلم درخشش نیروهای فراطبیعی داشت و می توانست ارواح را ببیند(دنی).  دنی در این فیلم بزرگ شده اما هنوز گذشته هولناک خود و پدر قاتلش را از یاد نبرده است.

استفن کینگ نویسنده بیش از ‌??? اثر ادبی در ژانرهای ترسناک و تخیلی است. کارگردانان بزرگ سینمای جهان با اقتباس از رمان‌ های کینگ فیلم‌ های زیادی ساخته ‌اند که از آن جمله می ‌توان به مسیر سبز، رستگاری در شائوشنک و مه، هر سه به کارگردانی فرانک دارابونت، و میزری به کارگردانی راب راینر اشاره کرد.

مایک فلاناگان در مقام کارگردان ادامه فیلم درخشش با نام دکتر اسلیپ انتخاب شده است. نگارش فیلم نامه دکتر اسلیپ را آکیوا گلدزمن فیلم نامه نویس فیلم «ذهن زیبا» بر عهده دارد. او برای نگارش فیلم نامه این فیلم اسکار گرفته بود. استفن کینگ نویسنده رمان، تهیه ‌کنندگی دکتر اسلیپ را همراه با کمپانی برادران وارنر، عهده دار خواهد بود. کمپانی برادران وارنر با اقتباس از رمان ترسناک آن(It) به قلم استفن کینگ توانست در سال ???? به سود خوبی دست یابد.

منبع: theguardian.com

چهار سریال The Crown، Line of Duty، Three Girls و Black Mirror پیشتاز نامزدی در بفتا

چهار سریال به نام های تاج(The Crown)، خط وظیفه(Line of Duty)، سه دختر(Three Girls) و آینه سیاه(Black Mirror) پیشتاز جوایز آکادمی فیلم بریتانیا به نام بفتا (BAFTA) که یک شنبه شب برگزار می شود، هستند.

چهار سریال The Crown، Line of Duty، Three Girls و Black Mirror پیشتاز نامزدی در بفتا

بفتا به چهار سریال The Crown، Line of Duty، Three Girls و Black Mirror جایزه می دهد!

بفتا به چهار سریال The Crown، Line of Duty، Three Girls و Black Mirror جایزه می دهد!

هر چهار نمایش قبل از مراسم در سالن رویال فستیوال(یک سالن اجرای موسیقی در شهر لندن است) در سه دسته رقابت می کنند. این مراسم با اجرای سو پرکینز برگزار می شود. دو سریال آینه سیاه و تاج(که یک شرکت جهانی رسانه سیال و تولیدکننده مجموعه‌های تلویزیونی است) پرچمدار شبکه نتفلیکس خواهند بود.

سریال آینه سیاه فقط در بخش درام کاندید شده است و دو تن از بازیگران آن برای اولین بار نامزد شده اند. جو کول به عنوان بهترین بازیگر نقش اول و جیمی سیمپسون به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد کاندید شده اند.

سریال تاج نیز امسال برای دومین سال متوالی نامزد این جشنواره شده است. کلیر فوی برای بهترین بازیگر نقش اول و ونیسا فایربای برای بهترین بازیگر نقش مکمل نامزد شده اند.

این سریال که سال گذشته در ۵ رشته نامزد شده بود، و همچنین سریال خط وظیفه هر دو امیدوار هستند که امسال جایزه بهترین سریال درام را از آن خود کنند. در سریال خط وظیفه تاندی نیوتون و آدریان دانبار به ترتیب برای بهترین بازیگر نقش اول و بهترین بازیگر مکمل کاندید شده اند.

سریال خط وظیفه نامزد فیلمی است که از نگاه مردم بهترین تعلیق فرجام(یکی از عناصر فیلم به معنی تمام کردن یک سکانس، اپیزود -و یا حتی فصل کامل یا فیلم یا رمانی در یک سری کتاب دنباله‌دار- در نقطه‌ای حساس) را داشته.

سکانس مرگ اژدها به دست پادشاه شب در سریال بازی تاج و تخت(Game of Thrones) که فصل هشتم و پایانی آن در سال ۲۰۱۹ پخش می شود، نیز یکی دیگر از نامزد های تعلیق فرجام است. از دیگر نامزدهای تعلیق فرجام می توان به سکانس ظهور جودی ویتاکر به عنوان اولین زنی که نقش اصلی فیلم را در سریال Doctor Who ایفای نقش می کند، نام برد.

اسکای نیوز پیش بینی می کند که در میان چهار برنامه خبری، دو برنامه The Battle for Mosul و The Rohingya Crisis در جشنواره انتخاب شوند. این دو برنامه در این جشنواره در مقابل برنامه های ویژه شبکه ITV و همچنین شبکه ۴ قرار می گیرند.

سریال سه دختر از شبکه بی بی سی ۱ نیز نامزد بهترین مینی سریال درام است. مولی ویندسور در این سریال نیز نامزد بهترین بازیگر نقش اول و لیو هیل  نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل می باشند.

برنامه کمدی Catastrophe که از شبکه چهار پخش می شود نامزد بهترین فیلمنامه و یکی از بازیگران آن به نام شارون هورگان نامزد بهترین بازیگر زن در برنامه های کمدی است.

جدای از جوایز اصلی، جوایز دیگری هم در این جشنواره اهدا می شود. مثلا جان متسون مفسر فوتبال جایزه ای ویژه برای کمک شایان و فوق العاده اش به اخبار ورزشی دریافت می کند.

سریال بازی تاج و تخت به دلیل ایجاد انقلاب و و کنار زدن حد و مرزهای تولیدات تلویزیونی نیز جایزه ویژه ای را از آن خود خواهد کرد.

به کتی ادی نویسنده و روزنامه نگار نیز بهترین جایزه این جشنواره یعنی جایزه افتخاری فلوشیپ بفتا نیز اهدا می شود.

 

لیست اصلی نامزدها:

 

سریال درام

The Crown (از شبکه نتفلیکس)

End of the F***ing World (از شبکه ۴)

Line of Duty (از شبکه بی بی سی ۱)

Peaky Blinders (از شبکه بی بی سی)

 

بین المللی

Handmaid s Tale (شبکه ۴)

Big Little Lies (شبکه اسکای آتلانتیک)

Feud: Bette and Joan (شبکه بی بی سی ۲)

The Vietnam War (شبکه بی بی سی)

 

بازیگر نقش اول مرد

جک روان (Jack Rowan) در Born To Kill (شبکه ۴)

جو کول (Joe Cole) در Hang The DJ: Black Mirror (شبکه نتفلیکس)

سین بین (Sean Bean) در Broken (شبکه بی بی سی)

تیم پیگوت اسمیت (Tim Pigott-Smith) King Charles III (شبکه بی بی سی)

 

بازیگر نقش اول زن

کلیر فوی (Claire Foy) در The Crown (شبکه نتفلیکس)

مولی ویندسور (Molly Windsor) در Three Girls (شبکه بی بی سی ۱)

سیناد کینیان (Sinead Keenan) در Little Boy Blue (شبکه ITV)

تاندی نیوتون (Thandie Newton) در Line Of Duty (شبکه بی بی سی ۱)

 

بهترین اجرای برنامه های سرگرم کننده

آدام هیل (Adam Hill) در The Last Leg (شبکه ۴)

مییشل مکاینتایر (Michael McIntyre) در Michael McIntyre s Big Show (شبکه بی بی سی ۱)

گراهام نورتون (Graham Norton) در The Graham Norton Show (شبکه بی بی سی ۱)

سندی تاکسویگ (Sandi Toksvig) در QI (شبکه بی بی سی ۲)

 

بهترین بازیگر زن در برنامه های کمدی

آنا مکسول مارتین (Anna Maxwell Martin) در Motherland (شبکه بی بی سی ۲)

دیسی می کوپر (Daisy May Cooper) در This Country (شبکه بی بی سی ۳)

شارون هورگان (Sharon Horgan) در Catastrophe (شبکه ۴)

سیان گیبسون (Sian Gibson) در Peter Kay s Car Share (شبکه ۴)

 

بهترین بازیگر مرد در برنامه های کمدی

آسیم چاندری (Asim Chaundry) در People Just Do Nothing (شبکه بی بی سی ۳)

راب بریدون (Rob Brydon) در The Trip to Spain (شبکه بی بی سی)

سامسون کایو (Samson Kayo) در Famalam (شبکه بی بی سی۳)

توبی جونز (Toby Jones) در Detectorists (شبکه بی بی سی ۴)

 

برنامه های خیانتی

Story Raped: My (شبکه ۵)

Syria s Disappeared: The Case Against Assad – Dispatches (شبکه ۴)

Undercover: Britain s Immigration Secrets – Panorama (شبکه بی بی سی ۱)

White Right: Meeting The Enemy – Exposure (شبکه ITV)

 

برنامه های سرگرم کننده

Ant and Dec s Saturday Night Takeaway (شبکه ITV)

Britain s Got Talent (شبکه ITV)

Michael Mcintyre s Big Show (شبکه بی بی سی ۱)

The Voice UK (شبکه ITV)

 

برنامه های خبری

The Battle for Moutsel (شبکه خبری اسکای نیوز)

The Grenfell Tower Fire (اخبار شبکه ۴)

The Grenfell Tower Fire (اخبار شبکه ITV)

The Rohingya Crisis (اسکای نیوز)

 

منبع: news.sky.com

بیل و تد 3: کیانو ریوز و الکس وینتر پس از سی سال دوباره با یکدیگر نقش آفرینی می کنند!

کیانو ریوز و الکس وینتر پس از 27 سال برای بازی در فیلم بیل و تد با موسیقی مواجه میشوند مجددا با یکدیگر به ایفای نقش می پردازند. این فیلم دنباله (سفر ساختگی بیل و تد) می باشد که در سال 1991 ساخته شد و این نیز دنباله مجموعه (ماجراجویی عالی بیل و تد) است که در سال 1989 ساخته شد. بیل و تد با موسیقی مواجه می شوند در واقع سری سوم این فیلم است.

بیل و تد 3: کیانو ریوز و الکس وینتر پس از سی سال دوباره با یکدیگر نقش آفرینی می کنند!

بیل و تد با موسیقی مواجه می شوند در واقع سری سوم این فیلم است

بیل و تد با موسیقی مواجه می شوند در واقع سری سوم این فیلم است

وینتر در یک پیغام توییتری نوشت که در سری سوم این فیلم نقش های تد و بیل(دو احمقی که از طریق باجه تلفن در زمان سفر میکردند) بازسازی می شوند. وی در این پیغام توییتری نوشت:

ما آهنگ گیتار را تنظیم می کنیم.

ریوز و وینتر به گزارشگر هالیوودی گفتند:

از اینکه قرار است با یکدیگر کل بانک را دوباره پس بگیریم بیش از حد خوشحال و هیجان زده هستیم. با وجود کریس(Chris) و اد(Ed) به عنوان نمایش نویسان عالی این مجموعه و همچنین دین(Dean) به عنوان کارگردان، ما یک تیم فوق العاده تشکیل می دهیم.

تهیه کنندگان، سری جدید این مجموعه را در روز سه شنبه در جشنواره فیلم کن معرفی کردند.

Bill and Ted Face the Music داستان معامله دو مرد میانسال با خانواده هایی است که چندین شعر یا ترانه نوشته اند؛ اما هنوز به دنبال نوشتن بهترین شعر دوران هستند. یک نفر از آینده نزد آن دو می رود و به آن ها می گوید که اگر ترانه مورد نظر را پیدا کنند زندگی شان نجات پیدا خواهد کرد.

بیل و تد مجددا در زمان سفر می کنند تا آهنگی را که جهان را متعادل کرده و آن را نجات می دهد، پیدا کنند.

Bill & Ted ۳ به تهیه کنندگی اسکات کرومپف به همراه الکس لبوویسی و استیو پونس از استودیوی Hammerstone ساخته خواهد شد. این فیلم قرار است که در ایالات متحده امریکا پخش شود. نویسندگان اصلی این فیلم کریس متیسون و اد سولومن، و کار گردان آن نیز دین پاریسوت می باشند. تهیه کنندگان این فیلم به ترتیب استیون سودربرگ، اسکات فیشر، جان رایان و جان سانتیلی هستند.

سال گذشته، ریوز در برنامه گفت و گو محور بی بی سی به میزبانی گراهام نورتون گفت که متن فیلم نامه نوشته شده و قرار بوده که ترانه ای بسازند که دنیا را نجات بدهند اما هنوز این کار را نکرده اند. او در این برنامه گفت:

در حالی که مردم تحت فشار نجات جهان هستند و در شرایطی که ازدواج ها در حال فروپاشی است و کودکان از دست والدین خود عصبانی هستند، ناگهان شخصی از آینده ظهور می کند و می گوید که اگر آنها آن ترانه کذایی را نسرایند، نه تنها کره زمین بلکه تمام جهانیان به خطر می افتند.

تاریخ اکران این فیلم هنوز مشخص نیست چرا که این فیلم هنوز در مرحله پیش تولید است.

منبع: independent.co.uk


بستن