گوش به زنگگوش به زنگ

جسیکا چستین تهیه‌کننده و بازیگر نقش اول فیلم اکشن ایو(Eve)


جسیکا چستین، در فیلم اکشن ایو(Eve) بعنوان نقش اول خواهد درخشید و تولید آن را نیز از طریق کمپانی فرکل فیلمز(freckle films) خود با ولتاژ پیکچر(Voltage Pictures) پی خواهد گرفت.

جسیکا چستین، بازیگر و تهیه کننده فیلم ایو(Eve)

جسیکا چستین، بازیگر و تهیه کننده فیلم ایو(Eve)

متیو نیوتن، فیلمنامه این فیلم را نوشته است. اما فعلا جزئیات بیشتری در مورد این فیلم در دست نیست.

نیوتن اخیرا فیلم ما الان که هستیم؟ (Who We Are Now) با بازی درخشان جولیان نیکلسون، اما رابرتز و زاکاری کوئینتو را کارگردانی کرده است که فیلم رایز (FilmRise) آنرا در سال گذشته در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش گذاشت.

نیکلاس کارتیر و دومینیک روستام در کنار جسیکا چستین و شریکش کلی کارمیچل در فرکل فیلمز و همچنین نیوتن، فیلم Eve را تولید خواهند کرد. جاناتان دکتر نیز بعنوان مدیر تولید، با باباکار دینه، بعنوان همکار تولید، فعالیت خواهد کرد.

چستین و کارمیچل در یک بیانیه مشترک اظهار داشتند:

متیو، در شناختن شخصیت‌های پیچیده بسیار استاد است. ما طرفدار کارش بوده‌ایم و بسیار از همکاری با او و ولتاژ پیکچر در «ایو» هیجان‌زده هستیم.

 

کارتیر گفت:

متیو نیوتن، یک شخصیت شگفت‌انگیز و جدید در «ایو» خلق کرد و جسیکا جستین یکبار دیگر بازی فوق‌العاده‌ای را ارائه خواهد داد.

چستین در فیلم بازی مالی(Molly’s Game) که اولین تجربه کارگردانی آرون سورکین بود، درخشید. او در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس: دارک فینیکس ظاهر شد و همچنین در قسمت دوم فیلم It در نقش بورلی مارش بازی خواهد کرد. در ضمن باید گفت که او در فیلم جورج و تامی (George and Tammy) نقش تامی وینت را در مقابل جاش برولین به نقش جورج جونز بازی می‌کند.

جسیکا چستین برای دو فیلم کمک (The Help) و سی دقیقه بامداد (Zero Dark Thirty) نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

نیوتن گفت:

من همیشه جسیکا چستین را تحسین کرده‌ام. بنابراین وقتی فیلمنامه «ایو» را در مورد شخصیتی هوشمند، قوی و فوق‌العاده توانمند می‌نوشتم، اولین انتخاب من برای بازی این نقش، چستین بود. من از همکاری با جسیکا و ولتاژ در این فیلم هیجان‌زده هستم.

منبع:  variety.com