گوش به زنگگوش به زنگ

پخش فصل های جدید سریال‌های «بهتره با سال تماس بگیری»، «مردگان متحرك»، و «ام سی مافیا» از شبكه‌ی ‏AMC


شبکه‌ی AMC فصل جدید سریال‌های «بهتره با سال تماس بگیری»، «مردگان متحرک»، «ام سی مافیا» را آماده نمایش دارد.

فصل های جدید سه سریال محبوب بزودی از شبکه AMC پخش خواهد شد

فصل های جدید سه سریال محبوب بزودی از شبکه AMC پخش خواهد شد

فصل سوم سریال‌ «بهتره با سال تماس بگیری» و ادامه فصل چهارم سریال «مردگان متحرک» بزودی پخش خواهد شد. همچنین فصل دوم سریال «ام سی مافیا» نیز بزودی از این شبکه پخش می شود.

پخش سریال «بهتره با سال تماس بگیری» از روز ۶ آگوست شروع خواهد شد. بازیگران این مجموعه عبارتند از: باب ادنکرک، جاناتان بنکس، ری سیهورن، پاتریک فابیان، مایکل ماندو، و گیانکارلو اسپوزیتو. تیم تهیه کننده‌ها شامل پیتر گود، وینس گیلیگان، مارک جانسون، ملیسا برنستاین، توماس اسکناوز، و جنیفر هاچینسون هستند. این سریال محصول مشترک تلویزیون سونی پیکچرز و استودیوهای AMC گیلیگان و گود است. دو فصل پخش شده از این سریال مجموعا ۲۳ بار کاندیدای جشنواره امی و سه بار کاندیدای جشنواره گلدن گلوب شده است.

 

 

ادامه‌ی فصل چهارم سریال «مردگان متحرک»  نیز پخش خواهد شد. ستاره‌ی سریال «مردگان متحرک» لنی جیمز در کنار گرت دیلاهوت، مگی گریس، و جنا الفان در مجموعه‌ی «ترس از مردگان متحرک» ایفای نقش می‌کند. دبنام کاری، کولمن دومینگو، و دانی گارسیا نیز به جمع بازیگران این سریال خواهند پیوست.

تهیه‌کنندگی سریال «مردگان متحرک» بر عهده‌ی اسکات ام گیمپل است؛ اعضای تیم تهیه‌کنندگان عبارتند از اندرو چامبلیس، یان گلدبرگ، همچنین رابرت کرکمن، دیوید آلپرت، گیل آنه هرد، و گرگ نیکوترنو. تولید این سریال در استودیوهای AMC انجام گرفته است.

حسین امینی و جیمز واتکینز «ام سی مافیا» را تولید کردند که برگرفته از کتابی با همین عنوان در فهرست پرفروشترین‌ها اثر میشا گلنی است. تهیه‌کنندگی این مجموعه را شبکه BBC شبکه,AMCو کوبا پیکچرز به صورت مشترک با همکاری توییکنهام برعهده داشتند که به صورت جهانی از BBC پخش خواهد شد.

شبکه‌ی AMC به تازگی آگهی فصل دوم «ترور» که روایتگر جنگ جهانی دوم است را نمایش می‌دهد. داستان این سریال درباره‌ی یك شبح است كه یك گروه ژاپنی-آمریكایی را كه دور از خانه و در جنوب كالیفرنیا به سر می برند مورد تهدید قرار می‌دهد تا آنها را به اردوگاه اسیران جنگی در اقیانوس آرام بكشاند.

دیوید مدن، مدیر تولید شبكه‌ AMC می گوید:

در شرایطی كه دست مخاطب برای انتخاب باز است، موفقیت این مجموعه‌ها با شخصیت‌ها و داستان‌ها معنا پیدا می كند كه هر فصل به نمایش در می‌آیند. این امتیازی است كه به ادامه‎ی همكاری و اشتراك گذاشتن نگاه خلاق و با استعدادی كه پشت این مجموعه‌هاست می‌انجامد، و ما بی صبرانه منتظر ماجراجویی این شخصیت‌های منحصر بفرد و پیچیده در فصل بعدی هستیم.

منبع: Variety.com