گوش به زنگگوش به زنگ

پیش‌ فروش بلیت‌ های نمایش موزیکال «بینوایان» از شنبه آغاز می شود


پیش‌ فروش بلیت‌ های نمایش موزیکال «بینوایان» از شنبه ساعت 14 آغاز می شود. نمایش این تئاتر پر بازیگر از بیستم آبان ماه شروع می شود.

پیش‌ فروش بلیت‌ های نمایش موزیکال «بینوایان» از شنبه آغاز می شود

پیش‌ فروش بلیت‌ های نمایش موزیکال «بینوایان» از شنبه آغاز می شود

به گزارش تلکسیران، پیش‌ فروش بلیت‌ های نمایش موزیکال بینوایان از شنبه ۲۱ مهر ماه آغاز می‌شود. کارگردانی این اثر بر عهده حسین پارسایی است.

مشاهده تیزر تئاتر موزیکال بینوایان(Les Miserables)

 

تاریخ پیش فروش بلیت و شروع نمایش تئاتر بینوایان

بلیت‌ های این نمایش موزیکال از ساعت ۱۴ شنبه ۲۱ مهر در سایت ایران نمایش(www.irannamayesh.com) در دسترس دوستداران تئاتر قرار خواهد گرفت.

اجرای نمایش موزیکال «بینوایان» از بیستم آبان ساعت ۱۹:۳۰ آغاز خواهد شد.

 

بینوایان تئاتری پرستاره

پارسا پیروزفر، نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، پریناز ایزدیار، اشکان خطیبی، هوتن شکیبا، امیرحسین فتحی به همراه ۳۰۰ بازیگر، خواننده و نوازنده از ۲۰ آبان در سالن رویال هالِ هتل اسپیناس روی صحنه می‌ روند. رهبری ارکستر ۱۵۰ نفره این نمایش بر عهده بردیا کیارس است.

 

عوامل تئاتر بینوایان

سیامک احصایی طراح صحنه، سارا اسکندری طراح چهره‌ پردازی، شیما میرحمیدی طراح لباس، علی براتی طراح حرکت، بامداد افشار طراح صدا، مرتضی نجفی طراح نور، فراز اسکندری طراح ویدیو، کوروش دالوند کامپیوتر گرافیک، هاسمیک کاراپتیان سرپرست بخش آوازی و سحر ستوده به عنوان مترجم و ترانه سرا دیگر عوامل این نمایش موزیکال هستند. محمدصادق رنجکشان سرمایه‌ گذار این پروژه است و میثم احمدی و محمد قدس تهیه‌ کنندگی آن را بر عهده دارند.

 

قیمت بلیط تئاتر بینوایان چقدر است؟

گفتنی است علیرغم شایعات منتشر شده مبنی بر در نظر گرفتن بلیط های ۲۵۰ هزار تومانی برای این نمایش، حسین پارسایی کارگردان این تئاتر پر بازیگر اعلام کرد چنین شایعاتی صحت ندارد و بازه قیمتی بلیت ها از ۵۰ هزار تومان آغاز می شود و تا حدود ۲۰۰ هزار تومان ادامه می یابد.

البته پس از باز شدن سایت خرید بلیت این نمایش، گفته های کارگردان تئاتر بینوایان تایید شد به طوری که کمترین قیمت بلیت این نمایش ۵۵ هزار تومان و بیشترین قیمت ۲۳۵ هزار تومان است.

منبع: Telexiran.com