تبلیغات در تلکسیران

همکاری کمپانی اپل با کارگردان لالالند

کمپانی اپل با بدست آوردن حق ساخت یک پروژه تلویزیونی توسط دیمین شزل نویسنده برنده اسکار و کارگردان فیلم های لالالند و شلاق زن، گام مهمی در جهت تبدیل شدن به یک قدرت در صنعت سرگرمی برداشت.

همکاری کمپانی اپل با کارگردان لالالند

همکاری کمپانی اپل با دمین شزل

همکاری کمپانی اپل با دمین شزل

این غول فناوری سریال جدیدش را در روز پنج شنبه معرفی کرد. این دومین کار تلویزیونی دیمین شزل خواهد بود. او چندی پیش قراردادی را با شبکه نتفلیکس امضا کرد تا سریال تلویزیونی هشت قسمتی موزیکال این ادی "The Eddy" را در پاریس بسازد.

اپل فاش کرد که شزل جوان کارگردانی و نویسندگی تمامی قسمت های فصل اول این سریال را برعهده خواهد داشت. در حالی که او در سریال شبکه نتفلیکس تنها دو قسمت اول را کارگردانی می کند.

تفاوت دیگر ادی با سریال شبکه نتفلیکس چیست؟ کمپانی اپل درباره جزئیات سکوت کرده است.

چند قسمت دارد؟ داستان آن در کجا رخ می دهد؟ سریال کلا درباره چیست؟

اپل به هیچ یک از این سوالات پاسخ نداده است.

شزل برای ساخت این سریال مرموز جدید با جردن هورویتس و فرد برگر تهیه کنندگان لالالند مجددا همکاری می کند. استودیوی MRC که سریال "خانه پوشالی" را نیز تولید کرده، با این سریال همکاری می کند.

شزل جدیدترین نامی است که به شرکت اپل اضافه شده تا برای این شرکت سریال بسازد. پیش از او استیون اسپیلبرگ در تولید یک سریال، رونالد مور در ساخت یک درام و جنیفر انیستون و ریس ویتراسپون در اجرای برنامه صبحگاهی با اپل همکاری کرده اند. کارگردان فیلم هانگر گیمز نیز برای تولید یک فیلم دیگر قرار است با کمپانی اپل همکاری کند.

دیمین شزل اکنون در حال کار کردن روی پروژه ای حول زندگی نیل آرمسترانگ با عنوان اولین مرد است که نقش این فضانورد تاریخ ساز را رایان گاسلینگ بازی خواهد کرد.

منبع: nytimomes.c

انتشار غافل گیر کننده آلبوم جدید امینم با عنوان "کامیکازه(Kamikaze)"

امینم رپر افسانه‌ای دنیا، در سکوت محض خبری، آلبوم جدیدی با عنوان "کامیکازه" منتشر کرده است.

انتشار غافل گیر کننده آلبوم جدید امینم با عنوان "کامیکازه(Kamikaze)"

آلبوم جدید امینم با عنوان  کامیکازه  منتشر شد

آلبوم جدید امینم با عنوان کامیکاز منتشر شد

آلبوم دهم امینم در نیمه شب پنجشنبه و به دور از هیاهو منتشر شد. کامیکازه ، ادامه آلبوم احیا امینم در سال ۲۰۱۷  است که ۹ ماه پیش منتشر شده بود. به گزارش ورایتی، این آلبوم که با همکاری دکتر دِره تهیه شده است، دارای ۱۳ آهنگ و یک ترانه ضبط شده برای فیلم آینده ونوم از تام هاردی ستاره است.

قطعات آلبوم کامیکازه با افتخار از گروه بیستی بویز و آلبوم لیسند تو تری الهام گرفته شده است. اینترپالاسیون‌های روی آلبوم عبارتند از هامبل از کندریک لامار، بیدار شدن مثل این از پلی بوی، اوووو از یانگ ام ای و من بد هستم از ال ال کول جی.

سایر موضوعات و شخصیت‌هایی که در آلبوم کامیکازه در نظر گرفته شده‌اند، عبارتند از: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، معاون رئیس جمهور مایک پنس، جوایز گرمی و مطبوعات.

منبع: business-standard.com

اظهارات شبکه HBO درباره سفارش ساخت سریال "نگهبانان"

این اولین بار است که شبکه اچ بی او(HBO) سفارش ساخت یک سریال را درباره مجموعه ابرقهرمانانی نگهبانان(Watchmen) دریافت می کند.

اظهارات شبکه HBO درباره سفارش ساخت سریال "نگهبانان"

اظهارات شبکه HBO درباره سفارش ساخت سریال نگهبانان

اظهارات شبکه HBO درباره سفارش ساخت سریال نگهبانان

این پروژه بر اساس شخصیت های کمدی DC بوده و قرار است دیمون لیندلوف نویسندگی آن را به عهده بگیرد.

 با این حال این سریال اقتباس مستقیم از رمان گرافیکی آلن مور که قبلا برای فیلم زاک اسنایدر در سال ۲۰۰۹ ترجمه شده بود، نخواهد بود.

همچنین استودیو یک سری بازیگر ستاره برای این مجموعه انتخاب کرده است، از جمله رجینا کینگ، جرمی آیرونز، دون جانسون، تیم بلک نلسون، لوئیس گسوت جونیور و دیگران.

داستان این سریال در یک تاریخ متناوب اتفاق خواهد افتاد که ابر قهرمانان رفتار های غیر قانونی انجام می دهند. این سریال شامل نوستاژی های پیشگامانه   اصلی رمان گرافیکی است که قصد دارد اصول جدید خود را بشکند.

 

 

لیندلوف نویسندگی و اجرای این کار را به عهده دارد و کارگردان این اثر نیکول کاسل است. استفان ویلیامز نیز تهیه کننده این کار است و جوزف ایبرتی و تام اسپیسیلی در این کار همکاری دارد.

این سریال برای شبکه اچ بی او(HBO) و با همکاری کمپانی برادران وارنر تولید خواهد شد.

 

 

منبع: business-standard.com

کتابی درباره خواهر ملکه الیزابت؛ نظاره‌گر تخت پادشاهی

 او آن فرزندی بود که قرار نبود ملکه شود. شاهدخت مارگارت، مسحورکننده بود، درحالیکه الیزابت مغرور بود؛ تندزبان بود، حال آنکه ادب الیزابت همیشگی و شاهانه بود، و او بی‌پروا و رسواگر بود و الیزابت چنین چیزی را فقط در خیالش می‌توانست تصور کند.

کتابی درباره خواهر ملکه الیزابت؛ نظاره‌گر تخت پادشاهی

شاهدخت مارگارت، درحال تماشا کردن اولین برنامه رسانه‌ای خواهر بزرگترش، پرنسس الیزابت. ۱۹۴۰ لندن

شاهدخت مارگارت، درحال تماشا کردن اولین برنامه رسانه‌ای خواهر بزرگترش، پرنسس الیزابت. ۱۹۴۰ لندن

برای سال‌ها، اینطور به نظر می‌رسید که شاهدخت مارگارت همه جا حضور دارد. اول ماجرای رابطه عاطفی ممنوعه و نافرجام‌ او با پیتر تاونسند(مرد طلاق‌گرفته) بود و بعد، ازدواج ناشادش با آنتونی آرمسترانگ جونز.

اینجا درحال عکس انداختن با جک نیکلسون در هالیوود بود، و آنجا در جزیره‌ای با میک جَگر خوش و بش می‌کرد. از یک سو هوادارانش از پیکاسو گرفته تا پیتر سلر را جذب خود می‌کرد و از سوی دیگر بی‌رحمانه به همه، از توییگی(مدل) گرفته تا الیزابت تیلور توهین می‌کرد.

او در سال ۱۹۸۱ به مصاحبه‌گر بی بی سی گفت که رسانه‌ها هیچ لطفی به او نداشته‌اند:

فکر می‌کنم از سن ۱۷ سالگی‌ام، (توسط رسانه‌ها) اشتباه شناخته شده‌ام و بد جلوه داده شده‌ام.

گریگ براون، نویسنده و طنزپرداز، تصمیم گرفت در بیوگرافی شاهدخت مارگارت، به رمزگشایی از این چهره معماگون دست بزند. نام کتاب، «۹۹ نکته درباره شاهدخت مارگارت» است.

براون درباره کتابش می‌گوید:

من به او صرفا بعنوان یک موضوع عمومی علاقمند شدم. همچنین علاقمند بودم که درباره کسی بیوگرافی بنویسم که از مسیرش خارج شده، چون آدم‌ها فقط سراغ نوشتن بیوگرافی کسانی می‌روند که در زندگی موفق بوده‌اند. می‌دانید...ورزشکاران موفق، هنرمندان، یا ملکه که در بدست گرفتن پادشاهی موفق بوده‌است. می‌خواستم درباره کسی بنویسم که زندگی‌اش یک موفقیت بزرگ نبوده، و آنطور که می‌خواسته پیش نرفته است.

 

گوشه‌ای از مصاحبه با نویسنده کتاب

 

شاهدخت مارگارت چگونه از مسیر جانشینی در سلطنت، پایین آمد؟

‌می‌توان گفت که نقطه عطف زندگی او، سن ۶ سالگی بود. زمانی که حسب اتفاقات طبیعی زندگی، شاهزاده چارلز بدنیا آمد، شاهدخت آن(Ann) و بقیه افراد به خانواده سلطنتی اضافه شدند و بچه‌دار شدند و با ازدواج، چهره‌های جدید به خاندان سلطنتی اضافه می‌شدند. این روند، گمنامی و ناشناخته ماندن او را بیشتر می‌کرد و فکر می‌کنم بی‌پروایی و گستاخی‌هایش، یک نوع جنگیدن با روند گمنامی‌ خود بود.

 

آیا شاهدخت مارگارت، به نوعی، جلوتر از زمان خود بود؟

یکی از چیزها درباره کتاب من، این است که به نوعی، پرتره یک زمانه تاریخی محسوب می‌شود که کاملا از آن گذر کرده‌ایم. نمی‌توانیم سال ۱۹۴۷ را با ۲۰۱۹ مقایسه کنیم، در اینصورت بسیاری چیزها متفاوت می‌شوند. با این حال می‌توانم بگویم که مارگارت قربانی دیدگاه محافظه کارانه و قدیمی سلطنتی بود. و امروز، زندگی بسیار کمتر از آن زمان سفت و سخت، و قاعده‌مند است. بنابراین فکر می‌کنم او به نوعی، در روزگار کنونی ما بهتر جای می‌گرفت.

منبع: npr.org

اجرای اولین استند آپ کمدی لوئی سی كی پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی

به گزارش نیویورك تایمز لوئی سی كی اولین استند آپ کمدی خود را پس از قبول آزار و اذیت جنسی در مقابل عموم اجرا كرد.

اجرای اولین استند آپ کمدی لوئی سی كی پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی

لوئی سی کی استند آپ خود را اجرا می کند

لوئی سی کی استند آپ خود را اجرا می کند

به نقل از تایمز، یکشنبه شب لوئی سی كی(.Louis C. K) بدون اطلاع قبلی یک كمدی زیرزمینی در نیویورك اجرا كرده است.

نوام دورمن، صاحب كمدی سلار به تایمز گفت:

مجموعه سی كی حدود ۱۵ دقیقه به طول می انجامد و شامل صحبت ها و طنازی های مخصوص سی كی است. تقریبا مثل ورودش به اجراهای جدید در ۱۰ سال اخیر به نظر می رسید و او در تلاش بود تا چیزهای جدیدی را به كار گیرد.

دورمن اضافه كرد كه سی كی بسیار خونسرد بود و فروش حدود ۱۱۵ تایی مخاطبان جواب مناسبی برای اجرایش بود كه نشان از استقبال عمومی قبل از اجرا داشت.

سلار سنتی برای مهمانان كمدی سورپرایز دارد و دورمن گفت كه یكی از تماشاچیان یكشنبه به عنوان اعتراض به حضور، سی كی كلاب را دوشنبه خطاب كرد!

دورمن گفت:

او اظهار كرد كه ای كاش از قبل خبردار می شد تا بتواند درباره ی حضور و عدم حضور خود در آن جا تصمیم بگیرد.

سی كی در نوامبر سال گذشته توسط ۵ زن به آزار و اذیت جنسی و رفتار نامناسب از جمله خودارضایی در مقابل آنان متهم شده بود و بعدها در بیانیه ای اعتراف به سوء رفتار كرد و در نتیجه شبكه ی FX قرار داد تولید خود با او و اكران فیلمی را كه او نویسندگی، تولید و بازیگری كرده بود، قطع كرد و بنابراین اثر بابا دوستت دارم كنسل شد.

منبع: variety.com

سریال محبوب و ترسناک "کسل راک" برای فصل دوم تمدید شد

هولو در حال تمدید "کسل راک"، سریال ترسناک و روانشناختی خود بر اساس شخصیت های داستان استفن کینگ برای فصل دوم است.

سریال محبوب و ترسناک "کسل راک" برای فصل دوم تمدید شد

 کسل راک ، که جی جی آبرامز را به عنوان تهیه کننده و تری اکویین را به عنوان یکی از بازیگران دارد، دنیای شخصیت های استفن کینگ را به تصویر می کشد

کسل راک ، که جی جی آبرامز را به عنوان تهیه کننده و تری اکویین را به عنوان یکی از بازیگران دارد، دنیای شخصیت های استفن کینگ را به تصویر می کشد

قبل از آغاز به کار، مدیران هولو می پنداشتند که کسل راک به یکی از پربازدید ترین سریال ها تبدیل خواهد شد. از زمانیکه هولو تمام تلاش های خود را برای رقابت با نتفلیکس به کار برد، این  سرویس به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

سریال داستان ندیمه(Handmaid s Tale) هولو اولین و تنها سریال یک سرویس پخش است که برنده ی بهترین سریال داستانی در جوایز امی، بهترین جایزه در میان سریال های تلویزیونی، شده است. اما اگرچه هولو در حال افزایش مشترکان خود است، هنوز از نتفلیکس بسیار کوچکتر است.

در روز سه شنبه هولو اعلام کرد که کسل راک پربازدید ترین سریال در نخستین روز نمایش خود بوده است و در هفته های اول و دوم یکی از بیشترین نرخ های بازدید هولو را داشته است. قسمت ۵ این سریال روز چهارشنبه اکران خواهد شد.

منبع: cnet.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟