مصاحبه ای از تارانتینو که همگان را شوکه کرد

مصاحبه ای از کارگردان آمریکایی، کوئنتین جروم تارانتینو بر ملا شد، که در آن مصاحبه صراحتاً اعلام می کند، رابطه جنسی رومن پولانسکی با دختر 13 ساله  را یک تجاوز نمی داند.

مصاحبه ای از تارانتینو  که همگان را شوکه کرد

مصاحبه ای از تارانتینو که همگان را شوکه کرد.jpg

مصاحبه ای از تارانتینو  که همگان را شوکه کرد

در مصاحبه ای رادیویی در سال ۲۰۰۳، تارانتینو  با تاکید بر اینکه دختر ۱۳ ساله داوطلبانه وارد مقاربت جنسی شده است از کارگردان لهستانی حمایت کرده بود. با فاش شدن این مصاحبه صحبتهای وی با واکنش های بسیاری رو به رو شد.

رومن پولانسکی در سال ۱۹۷۷ به اتهام رابطه جنسی غیر قانونی بازداشت و ضمن اعتراف به ۴۲ روز حبس محکوم شد. اما بعد از مطرح شده پرونده تجاوز، وی از امریکا فرار کرد.

تارانتینو  در مصاحبه با هاوارد استرن و رابین کوئرز اعلام می کند: "پولانسکی به دختر ۱۳ ساله تجاوز نکرده است. اینکه یک رابطه جنسی با فردی زیر سن قانونی اما داوطلبانه انجام می شود، فقط یک تخطی قانونی است نه یک تجاوز به عنف. به نظر من در هنگام به کار بردن کلمه تجاوز باید از خشونت و زور حرف بزنیم. در حالی که در این رابطه جنسی هیچ خشونت و تجاوزی در میان نبوده است.

علیرغم یادآوری رابین کویزر به خوراندن داروهای روانگردان و مشروبات الکلی به دختر ۱۳ ساله، قبل از رابطه جنسی، تارانتینو  در این مصاحبه همچنان بر نظر خود اصرار ورزیده و می گوید: "خیر، چنین مسئله ای اتفاق نیافتاد. کودکی که شما آن را قربانی می دانید با میل خود به این رابطه جنسی تن داده و حتی پولانسکی را در برقراری این رابطه جنسی تحریک کرده است."

در طی مصاحبه، تارانتینو موافق است که این رابطه غیرقانونی بوده اما درباره این قربانی ۱۳ ساله می گوید: "اگر دختر من بود وی را بعد از برگشتن از خانه پولانسکی در حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار می دادم."

وی ادامه می دهد:

"من اعتقاد ندارم تجاوز به عنف صورت گرفته است. تنها معتقدم یک عمل غیر قانونی رخ داده است. باید بین کودک ۱۳ ساله و دختران ۱۳ ساله در پارتی های شبانه تفاوت قائل شد.

کوئرز نیز در ادامه مصاحبه به تارانتینو می گوید:

 "پولانسکی در صورتی که با ۱۳ ساله ها ارتباط برقرار نمی کرد، چنین وضعیتی برای وی بوجود نمی آمد."

تارانتینو  به درخواست بی بی سی رد خصوص مصاحبه درباره این موضوع پاسخ رد داده و بسیاری از پیام های توییتری از افراد مختلف، این نظر تارانتینو  را شوکه آور توصیف کرده اند.

تاریخ اکران "مرد عنکبوتی دور از خانه" و هر آنچه دوست دارید درباره مرد عنکبوتی 2 بدانید

مرد عنکبوتی پس از وقایع ناگوار چنگ ابدیت به مکانی دور از خانه رفته است و طرفدارانش منتظر بازگشت این کاراکتر دوست داشتنی هستند.

تاریخ اکران "مرد عنکبوتی دور از خانه" و هر آنچه دوست دارید درباره مرد عنکبوتی 2 بدانید

اینجا هر آنچه درباره ی مرد عنکبوتی ۲ لازم است بدانید آورده ایم

اینجا هر آنچه درباره ی مرد عنکبوتی ۲ لازم است بدانید آورده ایم

عاقبت مرد عنکبوتی ۲: پیتر پارکر بعد از یک سفر تابستانی به اروپا، نیویورک را ترک می کند و به خانه باز می گردد. این فیلم دور از خانه نامیده شده است، و این عنوان ابدی، معانی بسیاری دارد(هم از نظر لغوی و هم از نظر تلویحی) و طرفداران این فیلم می خواهند دلیل انتخاب ابدی آن را بدانند.

تام هالند نقش خود را به عنوان مرد عنکبوتی دارد و آدم های شرور جدیدی از جمله مایکل کیتون حریص نیز در این فیلم معرفی می شوند. در کنار تام هالند، زندیا در نقش میشل جونز و مریسا تومی در نقش می پارکر ایفای نقش می کنند.

مایکل کیتون در نقش آدریان تامس/یک حریص، به عنوان ضد قهرمان اصلی مقابل پیتر پارکر در فیلم ظاهر خواهد شد. تونی ریوولوری در نقش فلش تامسون، جیکوب باتالون در نقش ند و نومان اکار در نقش دیمیتری، در این فیلم ایفای نقش می کنند. چهره های شگفت انگیزی از جمله جیک جیلنهال در نقش کوینتین بک(یا همان میستریو) و کوبی اسمالدرز در نقش مارول، شخصیت سینمایی محبوب جهانی که زنی راست دست است نیز در این فیلم حضور دارند.

اما موضوع اصلی مرد عنکبوتی چیست؟ دور از خانه بودن؟!

جنگ های ابدی انتقامجویی: در پایان جنگ ابدی چه اتفاقی رخ می دهد؟

مرد عنکبوتی دور از خانه؛ طرح، بازیگران و مطالبی تکمیلی درباره این فیلم

مرد عنکبوتی دور از خانه؛ طرح، بازیگران و مطالبی تکمیلی درباره این فیلم

دن لبتال تدوینگر مرد عنکبوتی: دور از خانه در مصاحبه با خبرنگار هالیوود گفت:

نمی توانم درباره مرد عنکبوتی صحبت کنم، اما می توانم بگویم هم گسترده تر از قبل طراحی شده است و هم بسیار جالب تر و هیجان انگیزتر از فیلم قبلی خواهد بود.

مرگ پیتر پارکر در پایان جنگ ها: جنگ ابدیت مشخصا اثرات پایداری بر عاقبت مرد عنکبوتی نخواهد داشت، البته به شرطی که مرد عنکبوتی دور از خانه در دقایق پایانی جنگ ابدیت ۴ قرار بگیرد.

به نظر شما در عمل این موضوع چطور خواهد بود؟

طرفداران این سری فیلم حدس می زنند ضربه  کاری تانوس، حکم ادای احترام پایان جنگ ابدیت ۴ خواهد بود.

چه زمانی مرد عنکبوتی: دور از خانه وارد سینما می شود؟

به احتمال زیاد زمان اکران این فیلم که قبلا ۵ جولای ۲۰۱۹ اعلام شده بود، تغییر خواهد کرد.

تام هالند اعلام کرده است یک سوم کار تمام شده است و اگر طبق زمانبندی های صورت گرفته پیش بروند، مرد عنکبوتی ۳ تا سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

با وجودی که فیلم جدید ونوم نیز محصولی از شرکت سونی خواهد بود، تام هاردی می گوید این فیلم زیر مجموعه کمپانی مارول نخواهد بود.

کریس مک کینا و اریک سامرز، نویسندگان فیلمنامه  مرد عنکبوتی: دور از خانه هستند و جان واتس کارگردانی این فیلم را به عهده دارد.

منبع: express.co.uk

لئو دی کاپریو و جسیکا بیل در پی از سرگیری سریال "حقایق زندگی"

ستاره های هالیوودی لئوناردو دی کاپریو و جسیکا بیل در حال تلاش برای راه اندازی مجدد مجموعه ی تلویزیونی آمریکایی "حقایق زندگی(The Facts of Life)" هستند.

لئو دی کاپریو و جسیکا بیل در پی از سرگیری سریال "حقایق زندگی"

مذاکره برای ادامه ی سریال  حقایق زندگی

مذاکره برای ادامه ی سریال حقایق زندگی

هالیوود ریپورتر گزارش داد، دیکاپریو و جسیکا بیل در حال مذاکره با کمپانی سونی پیکچرز(Sony Pictures) برای از سر گیری سریال حقایق زندگی هستند، چرا که حقوق این مجموعه را در انحصار دارد. این مجموعه یکی از طولانی ترین مجموعه های آمریکایی با بیش از ۲۰۰ قسمت در قالب ۹ فصل می باشد.

این سریال در دهه ۱۹۸۰، داستانی درباره ی زن خانه داری در مدرسه ای دخترانه در نیویورک را روایت می کرد که نقش اصلی آن را شارلوت  بازی می کرد.

این بیانیه زمانی اعلام شد که خبر پخش مجدد سریال Roseanne شبکه ABC نیز اعلام شد.

منبع: business-standard.com

جرج آر.آر مارتین: سریال "بازی تاج و تخت" خیلی با کتاب "بادهای زمستان" مطابقت ندارد!

جرج آر. آر مارتین نویسنده می‌گوید که در حال کار بر روی "بادهای زمستان" است و کتاب چاپی لزوما با سریال "بازی تاج و تخت" در یک ردیف قرار نمی‌گیرد.

جرج آر.آر مارتین: سریال "بازی تاج و تخت" خیلی با کتاب "بادهای زمستان" مطابقت ندارد!

ناتالیا لی در بازی تاج و تخت

ناتالیا لی در بازی تاج و تخت

جرج  آر. آر مارتین نویسنده روز سه شنبه در تئاتر فاکس در ردوود سیتی کالیفرنیا سخنرانی کرد و گفت که برخی از کسانی که در سریال جان خود را از دست می‌دهند، هرگز در کتاب‌ها نمی‌میرند.

مارتین پیش از این گفته است که ماهیت مجموعه کتاب‌هایش با عنوان نغمه آتش و یخ ، خط قرمزهای سریال بازی تاج و تخت را دنبال نمی‌کنند، اما خبر خوب برای طرفداران این بود که برخی از مرگ و میرهایی که در سریال اتفاق می‌افتد، در رمان اصلی رخ نخواهد داد.

در خلاصه‌ای از سخنرانی آمده است که مارتین اشاره به این داشته که در بازی تاج و تخت، تعداد زیادی از اشخاص کشته می‌شوند و این منطبق با داستان اصلی نیست و این نمایش را نمی توان مقدمه‌ای برای کتاب‌های آینده در نظر گرفت. این نویسنده همچنین خاطرنشان کرد که سریال بازی تاج و تخت، برخی تصمیم‌گیری‌ها را خیلی سریع‌تر از آنچه او انتظار داشت، اتخاذ کرده است و نیز او فکر می‌کند که انتشار بادهای زمستانی دو سال دیگر به طول خواهد انجامید.

مارتین و جان پیکاسیوی هنرمند در رویدادی که به نفع بنیاد علمی تخیلی لوکاس برگزار شد و منجر به کنوانسیون علمی تخیلی ورلدون شد، ظاهر شدند و پیکاسیو بدون طفره رفتن، سوالی از نویسنده پرسید که نتوانست از پاسخ دادن فرار کند. او از مارتین به دلیل انتظار طولانی برای ششمین کتاب از مجموعه داستانی نغمه آتش و یخ پرسید:

بادهای زمستانی را به کجا رساندید و کار چطور پیش می‌رود؟

و پاسخ مارتین با صدای بلند و قطعی این بود:

در حال کار بر روی آن هستم. کار روی آنرا ادامه می‌دهم، به من ایمان داشته باشید، زمانی که این کار تمام شود، باخبر خواهید شد. این اثر، مانند فریادی است که در سراسر دنیا شنیده خواهد شد.

برای بادهای زمستان هیچ تاریخ انتشاری اعلام نشده است، اما اولین جلد داستان مارتین از مجموعه تارگرین با عنوان آتش و خون، در بیستم نوامبر منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود که بازی تاج و تخت نیز تا سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

منبع: cnet.com

"فیلم محبوب" به فهرست جوایز اسکار اضافه می شود!

آکادمی اسکار در حال افزودن یک بخش جدید بعنوان "فیلم محبوب" است. 

"فیلم محبوب" به فهرست جوایز اسکار اضافه می شود!

رده  فیلم محبوب  در آکادمی اسکار

رده فیلم محبوب در آکادمی اسکار

آکادمی اسکار چیزی راجع به جزئیات رده فیلم محبوب منتشر نکرده است و این بدان معنی است که هیچ‌کس از چگونگی آن خبر ندارد. اما آنچه همه ما می‌دانیم این است که فیلم‌هایی برای بخش فیلم محبوب مورد توجه قرار می‌گیرند که نامزد بهترین فیلم هم باشند.

با وجود اینکه جزئیات این کار هنوز تایید نشده است، اما این اعلام منجر به خشم شدیدی در میان طرفداران فیلم‌ شده است که احساس می‌کنند ایجاد یک رده‌بندی جداگانه برای بلاک‌ باسترها، امکان برتری مخاطبان و فیلم‌سازان خاصی را فراهم می‌کند. یکی از اعضای CNET به این نکته اشاره می‌کند که این تمایز بین محبوبیت و جدی بودن نشان می‌دهد که اعتبار آکادمی اسکار از دست رفته است.

یک لحظه صبر کنید. بیایید یک نگاه سریع به گذشته بیندازیم و ببینیم آکادمی اسکار چگونه سعی کرده است تا شکاف واقعی در مراسم اهدای جوایز را پر کند. برای این کار ما قصد داریم که برخی از اعداد را مورد بررسی قرار دهیم.

تاریخچه بهترین فیلم

برای شروع، بیایید تاریخچه اهدای جوایز بهترین فیلم‌های اسکار را مرور کنیم و تغییرات متعدد آنرا در طی ۹۰ سال بررسی نماییم.

اولین مراسم اهدای جوایز اسکار در سال ۱۹۲۷ برگزار شد و در ابتدا دو دسته فیلم برتر وجود داشت: فیلم ممتاز و فیلم منحصر به فرد هنری . جایزه فیلم منحصر به فرد و هنری پس از یک سال حذف شد و از آن به بعد نام‌گذاری برترین‌های اسکار بارها تغییر کرد.

تصویری از فرانک بورزاگ کارگردان و جنت گینور هنرپیشه در اولین مراسم اهدای جوایز اسکار

تصویری از فرانک بورزاگ کارگردان و جنت گینور هنرپیشه در اولین مراسم اهدای جوایز اسکار

در ابتدا جایزه اسکار به فیلم ممتاز اختصاص پیدا می‌کرد. سپس این جایزه به عنوان تولید برتر مطرح شد. بعد از آن نیز به نام تصویر متحرک برتر تغییر نام داد. در ادامه این عنوان به بهترین تصویر متحرک شناخته شد و در  نهایت از سال ۱۹۶۲ تا کنون، جایزه آکادمی به بهترین فیلم اختصاص پیدا کرده است.

در مورد نامزدها چه اتفاقی افتاد؟

در اولین مراسم جوایز آکادمی اسکار، تنها سه فیلم نامزد دریافت جایزه شدند. تا سال ۱۹۳۳ این تعداد به هشت نامزد رسید. سپس در سال ۱۹۳۴، به ۱۰ فیلم، در سال  ۱۹۳۵ به ۱۲ فیلم و در ۱۹۳۷ به همان ۱۰ فیلم اختصاص داده شد. در نهایت، این رده‌بندی در سال ۱۹۴۵ به ۵ فیلم محدود شد و این تصمیم بیش از ۶۰ سال ادامه پیدا کرد. اما در سال ۲۰۰۹، آکادمی با هدف ایجاد یک رده برای بلاک باسترها و ژانرهای محبوب‌تر،  این تعداد را به ۱۰ نامزد احتمالی افزایش داد.

در آن زمان، سید گانیس، رئیس آکادمی خاطرنشان کرد:

داشتن ۱۰ نامزد بهترین فیلم، امکان شناخت و درنظر گرفتن فیلم‌های فوق‌العاده در سایر رده‌بندی‌ فیلمهای اسکار را که در شمار فیلم‌های برتر مسابقه نیستند، برای هیئت داوران فراهم می‌آورد.

آواتار اولین بلاک‌باستر بزرگی بود که نامزد بهترین فیلم شد

آواتار اولین بلاک‌باستر بزرگی بود که نامزد بهترین فیلم شد

او درباره بلاک‌باسترهایی صحبت می‌کرد که به خاطر دستاوردهای فنی نظیر جلوه‌های ویژه و صدا، شناخته شده هستند. این بلاک‌باسترها، اغلب به خاطر تیم‌های خلاقانه و سازندگانی که این آثار چشم‌گیر را به تصویر می‌کشند استحقاق پاداش را دارند. جوایز مربوطه به جنبه‌های خاصی از قابلیت‌های فیلم (و نه همه جنبه‌های فیلم) اختصاص داده می‌شود.

بجز در آخرین مراسم اهدای جوایز اسکار، بلاک‌باسترهای ‌بزرگ از جایزه بهترین فیلم محروم مانده‌اند.  

بهترین فیلم‌ها با بودجه پایین‌

بیایید نگاهی سریع به بودجه برندگان بهترین فیلم بیاندازیم:

 

  • متوسط بودجه بین سال‌های ۲۰۰۹ ۲۰۱۷:  ۱۹ میلیون دلار

سال

برنده بهترین فیلم

بودجه

۲۰۱۷

شکل آب

۱۹.۵ میلیون دلار

۲۰۱۶

مهتاب

۴ میلیون دلار

۲۰۱۵

اسپات لایت

۲۰ میلیون دلار

۲۰۱۴

بردمن (فضیلت غیرمنتظره جهل)

۱۸ میلیون دلار

۲۰۱۳

۱۲ سال بردگی

۲۲ میلیون دلار

۲۰۱۲

آرگو

۴۴.۵ میلیون دلار

۲۰۱۱

هنرمند

۱۵ میلیون دلار

۲۰۱۰

سخنرانی پادشاه

۱۵ میلیون دلار

۲۰۰۹

مهلکه

۱۵ میلیون دلار

 

 

 

  • متوسط بودجه بین سال‌های ۲۰۰۰ ۲۰۰۸:  ۵۲ میلیون دلار

سال

برنده بهترین فیلم

بودجه

۲۰۰۸

میلیونر زاغه نشین

۱۵ میلیون دلار

۲۰۰۷

جایی برای پیرمردها نیست

۲۵ میلیون دلار

۲۰۰۶

جدامانده (رفتگان)

۹۰ میلیون دلار

۲۰۰۵

تصادف

۶.۵ میلیون دلار

۲۰۰۴

دختر میلیون دلاری

۳۰ میلیون دلار

۲۰۰۳

ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه

۹۴ میلیون دلار

۲۰۰۲

شیکاگو

۴۵ میلیون دلار

۲۰۰۱

یک ذهن زیبا

۵۸ میلیون دلار

۲۰۰۰

گلادیاتور

۱۰۳ میلیون دلار

 

 

 

  • متوسط بودجه بین سال‌های ۱۹۹۱ ۱۹۹۹:  ۵۰ میلیون دلار

سال

برنده بهترین فیلم

بودجه

۱۹۹۹

زیبای آمریکایی

۱۵ میلیون دلار

۱۹۹۸

شکسپیر عاشق

۲۵ میلیون دلار

۱۹۹۷

تایتانیک

۲۰۰ میلیون دلار

۱۹۹۶

بیمار انگلیسی

۳۱ میلیون دلار

۱۹۹۵

شجاع دل

۷۰ میلیون دلار

۱۹۹۴

فارست گامپ

۵۵ میلیون دلار

۱۹۹۳

فهرست شیندلر

۲۲ میلیون دلار

۱۹۹۲

فراموش نشدنی

۱۴ میلیون دلار

۱۹۹۱

سکوت بره‌ها

۱۹ میلیون دلار

 

بنابراین، از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۸، زمانی که رقابت تنگاتنگی بین بلاک‌باسترها ایجاد شد، متوسط بودجه‌ای که برای ساخت بهترین فیلم هزینه شد در حدود ۵۰ میلیون دلار بود. سپس بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷، زمانی که فرض می‌شد فضای بازی برای بلاک‌باسترها فراهم شده است، بودجه‌های ساخت بهترین فیلم‌ها به طور میانگین با کاهش ۱۹ میلیون دلاری روبرو شد.

اعداد دروغ نمی‌گویند. تعداد فیلم‌هایی با بودجه پایین‌تر که برنده جایزه اسکار شده‌اند، به طور مکرر افزایش یافته است.

فیلم مکس دیوانه: جاده خشم، نامزد بهترین فیلم ۲۰۱۶ شد اما نتوانست برنده شود. در عوض فیلم اسپات لایت برنده شد.

فیلم مکس دیوانه: جاده خشم، نامزد بهترین فیلم ۲۰۱۶ شد اما نتوانست برنده شود. در عوض فیلم اسپات لایت برنده شد.

معنی این اعداد چیست؟

اگر هدف آکادمی اسکار، مطرح کردن بلاک‌باسترهایی با بودجه‌های هنگفت ۱۵۰ میلیون دلاری نظیر مکس دیوانه: جاده خشم بود که کاملا نتیجه عکس گرفت و فیلم اسپات لایت با بودجه محدودی که داشت، برنده جایزه بهترین فیلم شد.

اگر این روند ادامه پیدا کند، به نظر می‌رسد فیلم‌های محبوبی نظیر جاده خشم ، جنگ ستارگان: آخرین جِدای و فیلم پلنگ سیاه که پشت سر هم  فقط نامزد دریافت جایزه شده‌اند، باید امید کمی به برنده شدن داشته باشند. اما سوال اینجاست که کدام نوع فیلم، فیلم محبوب به شمار می‌آید؟

این که یک فیلم محبوب بتواند فیلم‌هایی با بودجه هنگفت را به راحتی از میدان به در کند، قابل تامل است. با توجه به نتایج بدست آمده، به نظر می‌رسد که آکادمی اسکار باید فکری به حال این قضیه کند. اگر خود را با تغییرات فضای ساخت فیلم تطبیق ندهد، این سوال پیش می‌آید که آیا ما حقیقتا نیاز به آکادمی جوایزی خواهیم داشت که به طور جدی عملکرد متفاوتی داشته باشد؟

منبع: cnet.com

"آیشواریا رای" و همسرش "آبیشک باچان" پس از 8 سال در یک فیلم همبازی شدند!

فانی خان بازیگر هندی اخیرا در مصاحبه‌ ای عنوان کرده که فیلم‌نامه حدود یک سال ونیم قبل به دست آن‌ها رسیده اما آبیشک باچان در آن زمان اشتیاق زیادی برای بازی در فیلم نداشته است. آیشواریا رای اضافه کرد که او و همسرش کاملاً مناسب اجرای این فیلم‌نامه هستند.

"آیشواریا رای" و همسرش "آبیشک باچان" پس از 8 سال در یک فیلم همبازی شدند!

آبیشک باچان و همسرش آیشواریا رای باچان پس از هشت سال در کار هم به ایفای نقش می‌پردازند

آبیشک باچان و همسرش آیشواریا رای باچان پس از هشت سال در کار هم به ایفای نقش می‌پردازند

پس از ماه‌ها صحبت درباره‌ی این‌که آیا این زوج در کنار هم‌ ایفای نقش می‌کنند یا خیر، آیشواریا رای باچان به بازی در کنار همسرش پاسخ مثبت داد.

در این فیلم که گلاب جامون نام دارد، آبیشک و آیشواریا را پس از ۸ سال در کنار هم، روی صحنه خواهیم دید. در تائید این خبرها آیشواریا طی یک مصاحبه با Mid Day، گفت:

زمانی که یک سال و نیم پیش فیلم‌نامه به دستمان رسید، نمی‌توانستیم قبول کنیم چراکه آبیشک نیاز به استراحت داشت.

اما زمانی که زمزمه‌ها در مورد فیلم شروع شد، آیشواریا از او خواست که تصمیم خود را بگیرد و در این زمان بود که آبیشک پاسخ مثبت داد. آیشواریا گفت:

من و آبیشک بازی در فیلم گلاب جامون را قبول کردیم. من به او گفتم که باید تصمیم بگیرد بعد از فیلم manmarziyan می‌خواهد چه‌کار کند.

این فیلم می‌تواند به دوستداران سینما کمک کند تا زوجی که هرکدام به پروژه‌های شخصی خود مشغول بودند را دوباره به‌عنوان زوج به یادآورند. این درحالی‌ است که آبیشک بعد از تعطیلات با فیلم آنوراگ کاشیاپ، با نام manmarziyan به سینما بازگشته بود، آیشواریا نیز در فیلم فانی خان به همراه آنیل کاپور و راج کومار در حال بازی بود.

قدم بعدی آماده شدن برای اکران فیلم آبیشک است چراکه manmarziyan قرار است در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش دربیاید.

آیشواریا در صحبت‌های بعدی راجع به گلاب جامون ادامه داد:

این نمایشنامه بسیار زیبا بود و آبیشک و من بسیار برای آن مناسب به نظر می‌رسیدیم. اگر یک زوج واقعی فیلم را بازی کنند حتماً هیجان‌انگیز خواهد شد .

 

اخیراً نام این زوج به دلیل حالت خشمگین آبیشک در زمان بازگشتشان از تعطیلات در خبرها به چشم می‌خورد.

آبیشک پس از صحبت با سایتی که حدس‌هایی درباره‌ی وضعیت ازدواج آن‌ها زده بود، با مخالفانی که درباره‌ی وضعیت مالی و حرفه‌ی او نوشته بودند برخورد کرد.

آبیشک و آیشواریا هنوز به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین زوج‌های بالیوود شناخته می‌شوند و عکس‌های آن‌ها از تعطیلاتشان در خارج از کشور یا آمچی مومبای(مکان تفریحی در بمبئی) در فضای مجازی بسیار پربازدید شد.

در واقع، طرفداران آیشواریا و نیاز به حفظ ارتباط با آن‌ها دلیلی بود که بالیوود دیوا تصمیم گرفت در ماه می امسال در حالی‌ که آیشواریا و دخترش آرادیا در فستیوال کن حضور داشتند به شبکه اجتماعی اینستاگرام ملحق شود.

منبع: hindustantimes.com


>