گوش به زنگگوش به زنگ

گلکسی واچ: نکته‌ مهمی که باید پیش از خرید ساعت هوشمند سامسونگ بدانید!


گلکسی واچ جدید سامسونگ با امکانات بیشتر و قدرت بالا عرضه شده است اما پیش از خرید این محصول نکته‌ای وجود دارد که باید بدانید. 

گلکسی واچ جدید سامسونگ با امکانات بیشتر و قدرت بالا عرضه شده

گلکسی واچ جدید سامسونگ با امکانات بیشتر و قدرت بالا عرضه شده 

هفته‌های اخیر روز‌های پرمشغله‌ای برای شرکت سامسونگ بوده‌اند، چرا که این شرکت مشغول عرضه کردن دستگاه‌های جدید و بروزرسانی برنامه‌های خود بوده است. ابتدا تبلت تب با صفحه نمایش ۱۲ اینچی و باطری ۱۶ ساعته به بازار آمد. بعد از آن نوبت به گلکسی نوت ۹ رسید این گوشی پر قدرت با پردازشگر سریع‌تر، باطری بزرگ‌تر و دوربین پیشرفته‌تر دارای یک S Pen آپدیت شده و تکنولوژی بلوتوث ارتقاء یافته بود. در نهایت گلکسی واچ رونمایی شد که سامسونگ امیدوار است تحولی در عرصه محصولات قابل پوشیدن خود ارائه کند.

این محصول جدید مجموعه‌ای از امکانات پیشرفته از جمله سیستم ردیابی بهتر، اسلیپ مانیتورینگ و توانایی ماندن در زیر آب به‌مدت طولانی‌تر را دارد. سامسونگ می‌گوید که گلکسی واچ گواهی تایید در سطح نظامی گرفته است و دارای Corning Gorilla® Glass DX+ و مقاومت آبی ۵ ATM می‌باشد.

سامسونگ همچنین در سال جاری آماده عرضه مدل ۴G می‌باشد که به کاربران اجازه برقراری تماس، فرستادن پیام و چک کردن شبکه‌های اجتماعی بدون نیاز به تلفن هوشمند را می‌دهد. قیمت مدل ۴۲ میلی‌متری، ۲۷۹ پوند و قیمت مدل بزرگتر که ۴۶ میلی‌متر است ۲۹۹ پوند می‌باشد. پیش از خرید این ساعت هوشمند مسئله‌ مهمی وجود دارد که باید بدانید.

مدل کوچکتر این گوشی دارای دور رنگ سیاه نیمه شب و رز گلد است و مدل بزرگتر فقط یک رنگ نقره‌ای دارد. مدل ۴۶ میلی‌متری علی‌رغم اینکه تنها یک رنگ دارد، یک مزیت بزرگ هم دارد. براساس اعلام شرکت سامسونگ، این مدل طول عمر باطری بیشتری دارد و با یک بار شارژ کردن تا ۷ روز می‌تواند کار کند.

مدل کوچکتر با اینکه فرصت انتخاب رنگ بیشتری به خریدار می‌دهد، اما باطری آن چهار روز دوام دارد. بنابراین اگر به فکر خرید ساعت هوشمندی هستید که بتواند بدون شارژ یک هفته کار کند، بهتر است مدل بزرگتر آن را بخرید.

منبع: express.co.uk