گوش به زنگگوش به زنگ

اسامی جدید برای گوشی تاشو سامسونگ


وقتی کمپانی های معروف نظیر سامسونگ بخواهد گوشی جدیدی معرفی کند؛ باید نام خوبی نیز برای تلفن هوشمند خود انتخاب کند تا کاربران را جذب کند. ممکن است این نام جدید برای مردم ناآشنا باشد اما در عین حال به دلیل تازگیش، می تواند افراد را به خرید این محصول ترغیب کند.

اسامی جدید برای گوشی تاشو سامسونگ

طرحی مفهومی از گوشی هوشمند سامسونگ

به گزارش تلکسیران، در روز های گذشته Felex اصلی ترین اسمی است که پیرامون گوشی هوشمند تاشو سامسونگ شنیده می شود. نام های مختلفی مانند Samsung Flex و Galaxy Flex اسامی هستند که احتمال می رود برای تلفن هوشمند سامسونگ معرفی شوند. این اسامی می تواند یک دید کلی راجع به نحوه کارکرد گوشی هوشمند سامسونگ به ما بدهد؛ با اینحال هر روز نام های مختلفی پیرامون این گوشی تاشو شنیده می شود.

اخیرا در انگلستان شرکت سامسونگ نام تجاری Samsung Galaxy Fold را به ثبت رسانیده است که به قابلیت تاشو بودن این تلفن هوشمند اشاره دارد. این نام تجاری در تاریخ ۲۷ نوامبر به ثبت رسیده است و در زیر مجموعه تلفن های هشومند و تبلت ها قرار گرفته است. سر نخ مهم دیگری نیز وجود دارد؛ این حق ثبت شده از طرف سامسونگ و توسط Fieldfisher LLP به وجود آمده است و اخیرا همین شرکت نام تجاری Samsung Rize را نیز ثبت کرده است. بنابراین هنوز سامسونگ تصمیم قاطعانه ای برای انتخاب نام تلفن همراه جدید خود نگرفته است.

البته هنوز این نام های تجاری بر روی محصولی انتخاب نشده است. کمپانی سامسونگ ممکن است این نام ها را حفظ کند و در آینده از آن ها برای محصولات جدیدتر خود اعم از تبلت و گوشی استفاده کند؛ با اینحال یک نام وجود دارد که با ویژگی های گوشی جدید سامسونگ همپوشی کامل دارد: Fold که به معنای تاشو است. علاوه بر این LG، Houawi و Samsung احتمالا علاقه زیادی به کلمه Fold خواهند داشت زیرا هر سه کمپانی قطعا در آینده گوشی هایی با ویژگی تاشو بودن روانه بازار خواهند کرد. به عنوان مثال شرکت هواوی نیز احتمالا نام های Mate Flex یا Mate Flexi را نیز برای گوشی تاشو جدید خود در نظر خواهد گرفت. در هفته های آینده اخبار بیشتری درباره تلفن های هوشمند تاشو خواهیم شنید.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: BGR.com