گوش به زنگگوش به زنگ

فورتنایت اندروید روی سامسونگ گلکسی نوت 9 به بازار می‌آید


بر اساس گزارش‌ها فورتنایت و کمپانی سامسونگ به‌منظور رونمایی این بازی برای اندروید در آگوست به یکدیگر می‌پیوندند.

همکاری فورت نایت و سامسونگ

همکاری فورت نایت و سامسونگ

همه ی ما از قبل می‌دانستیم که فورتنایت، بزرگ‌ترین بازی ویدیویی جهان، تابستان امسال به اندروید می‌آید؛ اما اگر بخواهیم شایعه‌های تازه را باور کنیم، این تاریخ می‌تواند تاریخ معرفی گلکسی نوت ۹ سامسونگ باشد.

در طی صحبت‌های منابع خبری با توسعه‌دهندگان ۹to۵ گوگل و XDA آشکار شد که رونمایی از فورت نایت اندروید احتمالاً باعرضه‌ی گوشی جدید هوشمند سامسونگ در ۳۰ آگوست خواهد بود.۹to۵ گوگل همچنین گزارش داد کسانی که از قبل نوت ۹ را سفارش داده‌اند در هنگام تحویل می‌توانند v-Buck (پول رایج در بازی فورت نایت) را به‌عنوان جایزه دریافت کنند. هرچند موارد بیشتری برای رونمایی وجود دارد.

طی صحبت منابع XDA به قلم هوشمند جدید S سامسونگ اشاره شد که قادر به پشتیبانی از بلوتوث است. آن‌ها همچنین اشاره کردند که مشهورترین چهره‌ی بازی فورتنایت، تایلر(نینجا) بلوینس به کمپانی برای راه‌اندازی آن بر روی تلفن کمک خواهد کرد. نینجا با ۱۰ میلیون نفر دنبال کننده در twich یکی از شناخته‌شده‌ترین بازیکن‌های فورتنایت است. CNET با نینجا ارتباط برقرار کرد اما او پاسخ مشخصی نداد. به‌علاوه منبع XDA گفت که فورتنایت با یک نسخه‌ی جدید Dex سامسونگ کار می‌کند که به شما اجازه می‌دهد تلفن خود را به مانیتور، کیبورد و یا موس متصل کنید. درحالی‌که کاربران ios از ۲ آوریل به دنبال Victory Royals هستند، Epic Games توسعه‌دهنده‌ی فورتنایت، تنها وعده داد که نسخه‌ی اندروید آن درراه است اما اطلاعاتی را به خارج بروز نداد.

درهرحال این نظریه که ممکن است بازی به‌طور خاص برای نوت ۹ در حال آماده شدن بوده است، کاملاً منطقی می‌باشد.

CNET به سامسونگ و Epic Games دسترسی یافته است اما هردوی این شرکت‌ها از ارائه‌ی اطلاعات خودداری کردند.

تمام صحبت‌های اولیه در مورد سامسونگ نوت ۹ درباره‌ی شباهت این گوشی به مدل قبلی نوت ۸ بود. اگر شایعات درست باشند، به این معناست که سامسونگ قصد دارد با نوت ۹ قدم بزرگی در فضای بازی بردارد و چه راهی بهتر از شروع شراکت با بزرگ‌ترین بازی ویدیویی حال حاضر؟

تلاش سامسونگ برای افزایش عمر باتری همچنین حاکی از این است که این گوشی‌ها برای تبدیل به یک نیروگاه بازی مناسب هستند.

درهرحال، گلکسی نوت ۹ با سامسونگ به‌صورت رسمی در رویداد ۹ آگوست رونمایی خواهد شد و تا آن زمان شما می‌توانید تمام شایعات را در سایت‌های مختلف دنبال کنید.

منبع: cnet.com