گوش به زنگگوش به زنگ

پیش بینی تغییرات رسانه های اجتماعی معروف در سال 2019


در سال 2019 پیش بینی می شود تغییرات مختلفی در حوزه رسانه های اجتماعی به وقوع بپیوندد؛ فیسبوک، توئیتر و... با تغییراتی همراه خواهد بود.

رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۱۹ چه تغییری خواهند کرد؟

رسانه های اجتماعی سال آینده چه تغییری خواهند کرد

به گزارش تلکسیران، در حوزه شبکه های اجتماعی به نظر می رسد بیشتر این برنامه ها به سوی پولی شدن گام بردارند. به همین منظور انتظار می رود گزینه های متعددی درون این برنامه ها تعبیه شود تا منبع درآمدی برای سازندگان این برنامه ها فراهم شود. از نظر سیاسی ممکن است برنامه هایی مانند فیسبوک توسط برخی کشور ها فیلتر شود زیرا ممکن است این کشور ها در نظر داشته باشند تا برنامه های جایگزین فیسبوک را وارد فضای مجازی کنند.

همچنین ممکن است در سال آینده زقبای بیشتری برای فیسبوک به وجود آید و به همین دلیل حیات این رسانه جمعی به خطر بیفتد. مشکل ریزش کاربر نیز یکی از مسائلی است که در چند سال اخیر بلای جان فیسبوک شده است و این شرکت امیدوار است با راه حل های مختلف این موضوع را حل کند. برنامه اینستاگرام نیز در چند سال گذشته تلاش کرده است تا بیشتر در خدمت برنامه فیسبوک باشد و به نظر می رسد در سال آینده نیز همین سیاست را حفظ کند.

در برنامه توئیتر، به نظر می رسد رابط کاربری (UI) دستخوش تغییراتی شود. البته این تغییرات احتمالا در ساختار قسمت های اصلی این برنامه نخواهد بود. همچنین این برنامه از قابلیت محتوای بزرگسال استفاده خواهد کرد و برای نمایش برخی محتوا ها باید افراد سن خود را در این برنامه وارد کنند.

برنامه اسنپ چت احتمالا سال سختی را خواهد داشت؛ به نظر می رسد این برنامه توان رقابت با برنامه های اجتماعی دیگر را نداشته باشد و به مرور زمان به دست فراموشی سپرده خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: Theverge.com