گوش به زنگگوش به زنگ

خبر خوب برای گیمرها: بازی Just Couse 4 فردا منتشر می شود


به زودی نسخه چهارم از سری بازی های Just Cause برای کنسول های PS4 ، Xbox One و PC انتشار می یابد. این بازی در سبک جهان باز است و کاربر می تواند آزادانه در دنیای بازی به ماجراجویی بپردازد.

بازی Just Couse ۴ به زودی منتشر می شود

پیشبینی می شود بازی Just Cause ۴ به موفقیت خوبی دست پیدا کند

به گزارش تلکسیران، سری بازی های Just Cause سبک سوم شخص دارد و کاربر می تواند هر چیزی که بر سر راهش قرار می گیرد را نابود کند. با اینحال این سری داستان جذابی به مخاطب ارائه نداده است. اما این بازی برای مخاطبان سرگرم کننده است زیرا در بازی می توان وسایل نقلیه و ساختمان ها را به طور کل ویران کرد. Just Cause ۴ نیز قطعا این سنت را ادامه خواهد داد.

به تازگی کمپانی Square Enix که وظیفه انتشار این بازی را بر عهده دارد، تریلری منتشر کرده است که بر قدرت تخریب پذیری محیط این بازی تمرکز دارد. آنتاگونیست (شخصیت منفی) در بازی Just Cause ۴ فردی به نام گابریلا مورالس است. او به عنوان رهبر ارتش Black Hands شناخته می شود. این ارتش گروهی از قهرمانان مردمی نیستند بلکه یک گروه نظامی خشن هستند که بر سرکوب مردم تمرکز دارند.

با اینحال احتمالا این نسخه نیز مانند گذشته داستانی قوی نخواهد داشت و البته ماهیت بازی نیز با چاشنی طنز همراه خواهد بود. به نظر می رسد Just Cause ۴ با جاه طلبی زیادی ساخته شده است و مشکلات فنی اندکی خواهد داشت؛ بنابراین احتمالا از نظر راندمان بر روزی کنسول ها عملکرد مناسبی خواهد داشت. اگر سازندگام می خواهند در آینده بازی بسیار خوبی روانه بازار کنند، باید داستان بهتری برای این سری در نظر بگیرند.

بازی Just Cause ۴ در تاریخ ۴ دسامبر (فردا) در دو نسخه Gold Edition و Digital Delux Edition انتشار می یابد. همچنین یک نسخه بهبود یافته از همین بازی برای کنسول Xbox One X با گرافیکی بهتر عرضه خواهد شد اما معلوم نیست که بر روی این کنسول قدرتمند در رزولوشن ۴K اجرا خواهد شد یا خیر.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: Windowscentral.com