گوش به زنگگوش به زنگ

اقدام آمازون برای خرید و تحویل مواد غذایی از فروشگاه ها


شرکت آمازون روز چهارشنبه اعلام کرد که سیستم خرید و تحویل مواد غذایی از فروشگاه های عمده محصولات غذایی را راه اندازی کرده است.

سرویس جدید خرید خوار وبار در آمازون

سرویس جدید خرید خوار وبار در آمازون

مشتریان می توانند از طریق اپلیکیشن آمازون پرایم اقدام به خرید خوار و بار کنند و به محض رسیدن به فروشگاه کالاهای خریداری شده خود را تحویل بگیرند. این سرویس هم اکنون در ساکرامنتوی کالیفرنیا و ویرجینیا موجود است و شرکت در نظر دارد که امکان دسترسی به آن را برای شهروندان سایر شهرها نیز فراهم کند.

شرکت آمازون که بزرگ ترین خرده فروش آنلاین جهان است از طریق سیستم تحویل مواد غذایی وحالا با سیستم تحویل از دم در فروشگاه ۸۰۰ بیلیون سود برای بازخوار و بار آمریکا به ارمغان آورده است.

۴۶۷ فروشگاه عمده مواد غذایی در آمریکا وجود دارد که ۱ درصد بازار خوار و بار آمریکا را به خود اختصاص داده اند. آمازون با معامله ای ۱۳.۷ بیلیون دلاری، امتیاز این کار را در سال گذشته خریداری کرد و سپس با کاهش قیمت ها و ارائه خدمات تحویل کالا، مشتریان زیادی را جذب کرد.

تنها مشتریانی می توانند از این سرویس استفاده کنند که اشتراک آمازون پرایم را داشته باشند. این سرویس برای خریدهای بالاتر از ۳۵ دلارو مدت تحویل یک ساعته رایگان بوده و تحویل ۳۰ دقیقه ای ۴.۹۹ دلار هزینه دارد.

منبع: reuters.com