گوش به زنگگوش به زنگ

سرویس ویدیو آمازون پرایم در چالشی جدید با نتفلیکس!


طراحی جدید حساب آمازون پرایم برای تماشای ویدئو ایجاد شده است که این طراحی نسبت به نسخه قبلی پیشرفته‌تر است و آغاز کننده چالشی جدید برای نتفلیکس خواهد بود.

اکانت جدید آمازون پرایم برای تماشای ویدیو طراحی شده است

اکانت جدید آمازون پرایم برای تماشای ویدیو طراحی شده است

سرویس آمازون پرایم ویدیو، سرویسی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور رایگان برنامه‌های تلویزیونی که رایگان هستند را تماشا کنند. این سرویس قرار است تغییرات زیادی داشته باشند.

جن سالک، رئیس استودیو‌ آمازون اخیرا گفته است که قرار است برنامه‌های جدید در زمینه‌های آمازون پرایم اجرا شود. او در پاسخ به این سوال که آیا این طراحی جدید برای گوشی‌های موبایل نیز اجرا می‌شود یا نه گفت:

این یکی از اهداف ماست و قرار است یکی از نمونه ‌های اولیه این گوشی‌های موبایل برای من فرستاده شود.

رئیس استودیو آمازون علاوه بر این مطالب عنوان کرد که طراحی جدید یک پارچه و بدون اشکال است اما مشخص نکرد که ورژن جدید سرویس ویدیویی چه زمانی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. 

در حالی که آمازون در حال کار کردن روی سرویس ویدیویی پرایم خود است، اخیرا نتفلیکس آپدیت جدید خود را عرضه کرده است. در روز ۲۰ جولای این کمپانی طراحی جدید اپلیکیشن خود را در تلویزیون معرفی کرد.

این سرویس جدید برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌ها را جدا سازی می‌کند به طوری‌که دسترسی کاربران به هرکدام از آن‌ها بسیار راحت باشد.

منبع: express.co.uk