گوش به زنگگوش به زنگ

ایجاد تحولی عظیم توسط کمپانی اپل با استفاده از Apple Pay!


Apple Pay تحولاتی برای شما رقم خواهد زد و ما اخبار خوبی در این رابطه برایتان داریم:

کیف پول تلفن همراه شما، با امکانات مفیدتری مواجه است.

Apple Pay روش پرداخت جدید شرکت اپل

Apple Pay روش پرداخت جدید شرکت اپل

روز سه شنبه، eBay اعلام کرد که به زودی Apple Play کمپانی اپل را به عنوان امکانی برای پرداخت در سطحی وسیع و به صورت آنلاین، روی پلت فرم خرده‌فروشی خود بکار خواهد گرفت. این شرکت پیشتر اعلام کرده بود که قبل از اینکه Apple Pay در سطح جهانی گسترده شود، برخی از خرده‌فروشان ایالات متحده آن را مورد استفاده قرار خواهند داد.

این تصمیم eBay، خبر خوبی برای کمپانی اپل به شمار می‌آید تا با کاهش رشد iPhon، خدمات کسب  و کارش را در منطقه امیدبخش بعدی رشد دهد. تیم کوک مدیر عامل این کمپانی در کنفرانس درآمد شرکت که در ماه می برگزار شد، اذعان داشت که خدمات کسب و کار اپل، به صورت پویا رشد داشته است.

 درآمد حاصل از مواردی چون Store App، Apple Music و Apple Pay، برای اولین بار بیش از ۹ میلیارد دلار بود که بیش از ۲ میلیارد دلار آن مربوط به سال قبل بود. مجموعا ۹.۲ میلیارد دلار، دو برابر درآمد خدماتی بود که اپل تنها چهار سال پیش کسب کرد.

به نظر می‌رسد که آگهی سه شنبه با اشاره به نوآوری در پرداخت Apple Pay که تا سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت، اولین اطلاع‌رسانی از آگهی‌های بسیار eBay در ماه‌های آتی باشد.

استیو فیشر، معاون ارشد پرداخت‌های eBay گفت:

 مدیریت تجربه پرداخت‌های پیوسته (end to end) در بخش بازاریابیeBay ، یک ابتکار کلیدی برای این شرکت به شمار می‌آید.

وی همچنین افزود:

در عین حال که تجربه پرداخت‌های جدید را در ماه‌های آینده توسعه می‌دهیم، منتظریم تا با سفارش مشتریان جهانی‌مان برای سایر فرم‌های پرداخت در پلت فرم خود مواجه شویم.

علاقمندی e-tailer به روش پرداخت جدید، احتمالا مربوط به جدایی از PayPal در سال ۲۰۱۵ است که خدمات آن را در سال ۲۰۰۲ به مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار خریداری کرده بود.

منبع: cnet.com