گوش به زنگگوش به زنگ

گوشی گوگل پیکسل 3 با چه قیمتی عرضه خواهد شد؟


گوشی گوگل پیکسل 3(google pixel 3) پاییز امسال به بازار جهانی عرضه خواهد شد. علاوه بر این انتظار می رود گوشی گوگل پیکسل 3 ایکس ال(XL) نیز در بازه زمانی ذکر شده وارد بازار شود.

طرحی از گوشی گوگل پیکسل ۳

طرحی از گوشی گوگل پیکسل ۳

کمپانی گوگل تصمیم دارد در سال ۲۰۱۸ دو تلفن هوشمند گوگل پیکسل ۳ و گوگل پیکسل ۳ ایکس ال که مبتنی بر اندروید خام هستند را وارد بازار کند. شایعات بیانگر این است که تلفن های هوشمند این شرکت فصل پائیز وارد بازار می شوند. همچنین ویژگی های جدید این گوشی ها نیز به بیرون درز پیدا کرده است. برخی گزارشات آنلاین، ویژگی های پیکسل ۳ و این که این تلفن بر چه اساسی ساخته شده است را به کاربران نشان می دهد.

 

چه زمانی این تلفن همراه هوشمند وارد بازار انگلستان و ایالات متحده آمریکا خواهد شد؟

برنامه ریزی شرکت گوگل بر این اساس است که همین امسال این تلفن های هوشمند در کنار ساعت هوشمند پیکسل، به بازار عرضه شوند؛ اما هنوز این کمپانی به صورت رسمی تاریخ دقیقی را اعلام نکرده است. گوگل به تازگی نسخه بتای سیستم عامل اندروید پی(Android P) را در دسترس کاربران قرار داده است و بر همین اساس گمان می رود pixel ۳ نیز در فصل زمستان در اختیار عموم قرار گیرد. هنوز این کمپانی بزرگ به شایعات واکنشی نشان نداده است اما کاربران در تلاش هستند بر اساس تاریخ انتشار آپدیت های نرم افزاری اندروید، بتوانند تاریخ مشخصی را برای عرضه تلفن های هوشمند گوگل حدس بزنند. این دو گوشی همراه دارای آخرین نسخه سیستم عامل اندروید یعنی اندروید پی هستند؛

البته این دو گوشی اولین تلفن های هوشمند بازار نخواهند بود که به این نسخه از اندروید مجهز هستند. این نسخه از اندروید، خام خواهد بود و به طور معمول قابل به روزرسانی نیز می باشد. به نظر نمی رسد کمپانی آمریکایی تا قبل از ماه اکتبر پیکسل ۳ را معرفی کند اما این امکان وجود دارد که کاربرانش را سورپرایز کند و در قبل از این تاریخ گوشی هایش را معرفی نماید. اگر گوگل به رسم خود پایبند باشد، هواداران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۸ شاهد معرفی تلفن های همراه این کمپانی خواهند بود.

 

قیمت گوگل پیکسل جدید چقدر خواهد بود؟

قیمت گوگل پیکسل ۳ یک معماست زیرا قیمت تلفن های همراه در ۱۲ ماه گذشته روندی صعودی داشته است. گوشی پیکسل ۲ قیمتی حدود ۶۴۹ دلار(۶۲۹ پوند) دارد و پیکسل ۲ ایکس ال نیز ۸۴۹ دلار(۷۹۹ پوند) قیمت گذاری شده است. بنابراین انتظار می رود پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال نیز با تغییر قیمت اندکی نسبت به نسل قبل به بازار عرضه شوند. احتمالا علاوه بر این دو تلفن همراه، نسخه ارزان تر پیکسل ۳ نیز ساخته خواهد شد تا همه کاربران قادر به تجربه این برند باشند.

منبع: express.co.uk