گوش به زنگگوش به زنگ

مشخصات تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی S9 لو رفت


طبق شایعات منتشر شده تولید تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی S9 از ماه دسامبر 2017 آغاز می شود. آخرین اطلاعاتی که به بیرون درز کرده است این ایده را به ما می دهد تا بتوانیم مشخصات احتمالی این تلفن هوشمند را حدس بزنیم.

آغاز تولید گلکسی S۹ سامسونگ از دسامبر ۲۰۱۷.jpg

آغاز تولید گلکسی S۹ سامسونگ از دسامبر ۲۰۱۷

می توان اینطور استتناج کرد که گلکسی S۹ سامسونگ صفحه نمایشی ۷۷/۵ اینچی خواهد داشت و بنا بر شایعات منتشر شده احتمالا دارای صفحه نمایش بی نهایت است. این تلفن هوشمند از پرچمدار بعدی کوالکوم یعنی اسنپدارگون ۸۲۵ برخوردار خواهد بود. بعلاوه گلکسی S۹ از ویژگی های معمول اتصال مانند جی پی اس، وای فای و غیره بهره خواهد برد.

سامسونگ رسما در مورد زمان بندی یا عرضه گلکسی S۹ صحبتی نکرده است.jpg

سامسونگ رسما در مورد زمان بندی یا عرضه گلکسی S۹ صحبتی نکرده است

براساس گزارش های بدست آمده، سامسونگ سعی کرد از یک اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش استفاده کند. اما تصمیم بر این شد این اسکنر دقیقا در زیر محل نصب دوربین قرار نداشته باشد، زیرا انتظار می رفت دوربین دوم تلفن هوشمند در آنجا باشد. اگر شایعات به حقیقت بپیوندد تولید سامسونگ گلکسی S۹ در ماه دسامبر آغاز خواهد شد و این تلفن هوشمند در هر سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ عرضه می شود. اما همه این ها شایعاتی بیش نیستند و سامسونگ رسما در مورد زمان بندی یا عرضه گلکسی S۹ صحبتی نکرده است.

سامسونگ با رونمایی از صفحه نمایش بی نهایت گلکسی S۸، متدولوژی طراحی تولید کنندگان تلفن های هوشمند در سراسر جهان را تغییر داد. حال سوال اینجاست این شرکت با پرچمدار بعدی خود چه نوآوری ای را روانه بازار خواهد کرد؟ طبیعتا تنها گذر زمان می تواند پاسخگوی این پرسش باشد.

منبع: gizchina.com