گوش به زنگگوش به زنگ

عرضه گوشی جدید 5G سامسونگ در بهار 2019


سه شنبه اپراتور AT&T اعلام کرد که در بهار 2019 گوشی جدید سامسونگ که به فناوری نسل پنجم ارتباطات (5G) مجهز است، به بازار عرضه خواهد شد.

AT&T خبر از عرضه گوشی جدید سامسونگ در بهار ۲۰۱۹ داد

اپراتور AT&T در آینده گوشی جدید سامسونگ را با فناوری ۵G روانه بازار خواهد کرد

به گزارش تلکسیران، علاوه بر AT&T، کمپانی وریزون (Verizon) نیز روز دوشنبه اعلام کرد در نیمه اول سال ۲۰۱۹ احتمالا گوشی جدید سامسونگ را با فناوری ۵G به بازار عرضه خواهد کرد. در حال حاضر سامسونگ از گفتن جزئیات و نشان دادن تصاویر درباره گوشی جدید خود سرباز زده است؛ با اینحال مدیر وریزون اعلام کرده است که فناوری ارتباطی نسل پنجم آن ها فرکانس ۲۸ گیگاهرتزی خواهد داشت و دستگاه جدید سامسونگ این فناوری را درون خود خواهد داشت. با اینحال اپراتور AT&T ترجیح داد درباره فناوری ۵G خود که در گوشی جدید سامسونگ استفاده خواهد شد، صحبتی نکند.

کمپانی AT&T اعلام کرد که یک گوشی مجهز به فناوری ۵G تا پایان سال در فروشگاه های ۱۲ شهر عرضه خواهد شد؛ این شهر ها شامل آتلانتا، چارلوت، دالاس، هاتسون، ایندیاناپولیس، جکسونویل، لوئیس ویل، اوکلاهاما، نیو اورلئانس، رالی، سن آنتونیو و واکو عرضه خواهد شد. اپراتور AT&T حالا ۲۷ روز فرصت دارد تا به قول خود عمل کند.

این اپراتور در نظر دارد خدمات خود را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ در هفت شهر دیگر گسترش دهد؛ لاس وگاس، لس آنجلس، ناشویل، اورلاندو، سن دیگو، سان فرانسیسکو و سن خوزه شهر هایی هستند که در آینده خدمات AT&T را دریافت خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: Lightreading.com