گوش به زنگگوش به زنگ

ویژگی جدید کاربرپسند در اپلیکیشن واتس اپ


ویژگی چت گروهی در اپلیکیشن واتس اپ(WhatsApp) راهی عالی برای جمع کردن دوستان، همکاران و خویشاوندان در کنار هم است. این اپلیکیشن محبوب همچنین می تواند برای سازماندهی رویدادهایی مانند جلسات، جشن های تولد، گروه های مطالعه و غیره استفاده شود. با این حال همه این گروه ها می توانند گیج کننده باشند، مخصوصا اگر از این برنامه در طولانی مدت استفاده کرده باشید.

در آخرین بروز رسانی نسخه اندرویدی اپلیکیشن واتس اپ، چت گروهی کاربرپسند تر شده است

در آخرین بروز رسانی نسخه اندرویدی اپلیکیشن واتس اپ، چت گروهی کاربرپسند تر شده است

خبر خوب این است که به نظر می رسد چت گروهی برنامه واتس اپ، کاربرپسند تر شده است. در آخرین نسخه بتای اپلیکیشن واتس اپ در اندروید، شاهد معرفی یک ویژگی توضیح گروه (Group Description) جدید خواهیم بود. همان طور که از نام آن مشخص است، این یک ویژگی نسبتا ساده و سر راست می باشد که در آن کاربران می توانند یک توضیح کوتاه به گروه اضافه کنند.

به عبارت دیگر کاربران می توانند به جای ایجاد تنها یک عنوان، توضیح بیشتری به گروه اضافه کنند تا دیگران راحت تر متوجه محتوای آن گروه شوند. مثلا اگر شما قصد دارید یک جشن تولد برگزار کنید، این توضیح می تواند شامل آدرس محل برگزاری، زمان، تاریخ و غیره باشد.

به نظر می رسد که این ویژگی در حال حاضر فقط برای نسخه اندرویدی اپلیکیشن واتس اپ در دسترس است، اما پیش بینی می شود که این برنامه در آینده ای نزدیک نهایتا راه خود را برای عرضه روی نسخه آی او اس(iOS) نیز باز کند.

منبع: ubergizmo.com