تبلیغات در تلکسیران

کمپانی اپل رکورد فروش بازار پوشیدنی ها را شکست


بازار دستگاه های پوشیدنی از روزهای نخستین آن، بحث برانگیز بوده است. با وجود تمام انتظاراتی که از بازار گجت هایی پوشیدنی می رفت، این بازار حتی به بازار تلفن های هوشمند نزدیک هم نشده است.

ساعت های هوشمند کمپانی اپل، موفق ترین دستگاه های موجود در بازار پوشیدنی ها

ساعت های هوشمند کمپانی اپل، موفق ترین دستگاه های موجود در بازار پوشیدنی ها

علی رغم این واقعیت، گجت های پوشیدنی هوشمند هنوز زنده هستند و توسط دستگاه های مختلفی که قابلیت های تناسب اندام و سلامت ساده را با ساعت های هوشمند پیشرفته دارای ویژگی های منحصر به فرد و اپلیکیشن ها، ترکیب کرده اند، حضورشان در بازار تثبیت شده است.

بر اساس تحقیقی که توسط شرکت کانالیس(Canalys) انجام شده، بازار پوشیدنی ها یک پادشاه دارد و آن ساعت هوشمند اپل است. بر اساس گزارش ها، این کمپانی آمریکایی در طول سال ۲۰۱۷ توانست ۱۸ میلیون ساعت هوشمند صادر کند که تقریبا نیمی از آن ها در سه ماهه چهارم سال عرضه شد. تعداد ۸ میلیون ساعت هوشمندی که توسط کمپانی اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ عرضه شده، یک رکورد بزرگ به حساب می آید و اکنون اپل تنها شرکتی است که بیشترین ساعت های هوشمند را در یک بازه زمانی سه ماهه عرضه کرده است.

همچنین کانالیس مدعی شده سری سوم ساعت اپل، سریع ترین فروش را در بازار پوشیدنی ها داشته است و مجموعا تعداد ۱.۶ میلیون فروخته است. این شرکت تحقیقاتی همچنین اظهار داشت که فروش سه ماهه چهارم اپل در مقایسه با همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۶، ۳۲ درصد بیشتر بوده است. بعلاوه، کمپانی اپل در کل سال گذشته نیز در مقایسه با سال ۲۰۱۶، ۵۴ درصد افزایش فروش داشته است.

ساعت اپل قطعا تنها دستگاه پوشیدنی نیست که بازار راه یافته، اما می توان آن را به عنوان موفق ترین دستگاه موجود در بازار پوشیدنی ها تا به امروز دانست.

آیا گوگل و پوشیدنی های اندرویدی اش قادر خواهند بود به اپل برسند؟

مسلما فقط با گذر زمان می توان پاسخ این سوال را دریافت.

منبع: gizchina.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟