پرچمدار جدید هواوی صفحه نمایشی منحصر به فرد خواهد داشت :تلفن هوشمند - تلکسیران
گوش به زنگگوش به زنگ

پرچمدار جدید هواوی صفحه نمایشی منحصر به فرد خواهد داشت


هنگامی که اپل از ورژن دهم تمام صفحه آیفون رونمایی کرد، مشخص شد که در بحث طراحی تمام صفحه، زیاد هم عجیب و منحصر به فرد نیست. اگرچه اپل دلیل انتخاب چنین شیوه طراحی را نیاز به فضای مناسب برای قرارگیری دوربین ها و تمام سنسورهایی که بر روی آیفون ایکس تعبیه شده اند، عنوان کرد.

رونمایی از پرچمدار بعدی هواوی در نیمه اول سال ۲۰۱۸ .jpg

رونمایی از پرچمدار بعدی هواوی در نیمه اول سال ۲۰۱۸

فناوری همواره در حال تحول است و از آنجایی که کاربران زمانی که از چیزی راضی نباشند نارضایتی خود را بروز می دهند، اگر اپل در سال آینده با طراحی جدیدی به بازار بیاید، تعجب آور نخواهد بود. نکته عجیب این است که حتی با وجود تمام اختلاف نظرها در مورد منحصر به فرد بودن محیط بالای صفحه آیفون ایکس، برخی از برندهای تحت سیستم عامل اندروید وجود دارند که ممکن است در آینده از این سبک طراحی تقلید کنند. یکی از آن ها، برند هواوی است.

با توجه به گزارشات مردمی در مورد توسعه دهندگان XDA، مدارکی در نرم افزار رسمی هواوی به فرم منابع تصویری موجود است.

تمامی این سرنخ ها به طور مستقیم به پرچمدار بعدی سری P هواوی که احتمالا P۱۱ به  اشاره دارد که انتظار می رود در سه ماهه اول یا دوم سال ۲۰۱۸ رونمایی شود. بر اساس گزارشات، هواوی P۱۱ با صفحه نمایش ۶.۰۱ اینچی و با رزولوشن P۱۰۸۰×۲۱۶۰ که تلفن هوشمند را در استاندارد ۱۸:۹ قرار می دهد، راهی بازار خواهد شد. انیمیشن بوت تلفن هوشمند نشانگر رزولوشن P۱۰۸۰×۲۲۴۴ پیکسلی است که این رزولوشن در میان تلفن های هوشمند با سیتم عامل اندروید خیلی رایج نیست.  

طراحی جدید تمام صفحه در پرچمدار بعدی هواوی.jpg

طراحی جدید تمام صفحه در پرچمدار بعدی هواوی

البته این احتمال وجود دارد که اختلاف رزولوشن تنها بدلیل تفاوت های طراحی در پنل جلویی بوده، تا این تغییر در ساخت به منظور منحصر به فرد بودن تلفن هوشمند بکار گرفته شود. هر چند برندهای تجاری مانند اسنشال و اپل نیک در مورد استفاده از قاب استاندارد به توافق رسیده اند، این تغییر چیزی نیست که همه کاربران را خوشحال کند، بنابراین ما کنجکاو هستیم تا ببینیم آیا هواوی این تغییرات طراحی را در پرچمدار بعدی خود اتخاذ خواهد کرد یا خیر!

 منبع: gizchina.com