گوش به زنگگوش به زنگ

نوکیا 10 دارای دوربین 5 لنزه خواهد بود!


درست در آغاز سال 2017 بود که کمپانی HMD Global برای اولین بار نوکیا 6 را به دنیا معرفی کرد. از آن زمان این شرکت مدل های نوکیا 2، نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 8 را نیز معرفی کرده است.

نوکیا ۱۰ دارای طراحی پنج لنزه(PentaLens) خواهد بود

نوکیا ۱۰ دارای طراحی پنج لنزه(PentaLens) خواهد بود

هنوز جزئیاتی در مورد نوکیا ۹ منتشر نشده است، اما گمانه زنی ها حاکی از این است که از این تلفن هوشمند در کنگره جهانی موبایل(Mobile World Congress) که در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.

سوال اینجاست که بعد از نوکیا ۹ چه چیزی تولید می شود؟ مطمئنا نوکیا باید دستگاه هوشمندی ارائه کند که حرف های زیادی در بازار برای گفتن داشته باشد، چیزی که بتواند رقابت موجود را متوقف کرده و باز هم نوکیا را در کانون توجه قرار دهد. اگر به اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت Baidu استناد کنیم، نوکیا ۱۰ دارای طراحی پنج لنزه(PentaLens) خواهد بود. این تلفن هوشمند دارای پنج لنز در یک الگوی دایره ای، فلاش LED دوگانه و یک حسگر اثر انگشت در پشت تلفن هوشمند خواهد بود.

با توجه به این منبع خبری، این تلفن هوشمند از آخرین ورژن کوالکام با پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده خواهد کرد. در حالی که تنها یک ماه تا کنگره جهانی موبایل فرصت باقیست، احتمالا از نوکیا ۱۰ در این مجمع رونمایی نخواهد شد. در عوض به احتمال زیاد از این گوشی در نمایشگاه IFA برلین که در اواخر امسال برگزار خواهد شد، رونمایی می شود.

منبع: neowin.net