گوش به زنگگوش به زنگ

ستاره هالیوودی پس از ایفای نقش در فیلم ترسناک جدیدش تحت درمان قرار گرفت


داکوتا جانسون بازیگر آمریکایی که پس از ایفای نقش و درخشش در سریال پنجاه طیف خاکستری به شهرت جهانی دست یافت می گوید که بازی در فیلم جدیدش که بازسازی فیلم ترسناک سوسپیریا  بود، او را مجبور کرد که تحت درمان قرار بگیرد.

داکوتا جانسون، ستاره سریال پنجاه طیف خاکستریداکوتا جانسون، ستاره سریال پنجاه طیف خاکستری

داکوتا جانسون بازیگر آمریکایی که پس از ایفای نقش و درخشش در سریال پنجاه طیف خاکستری(Fifty Shades of Grey) به شهرت جهانی دست یافت می گوید که بازی در فیلم جدیدش که بازسازی فیلم ترسناک سوسپیریا  بود، او را مجبور کرد که تحت درمان قرار بگیرد. او اظهار می کند:
بدون اغراق، بازی در این فیلم طوری مرا خسته و آشفته کرد که چاره ای جز درمان نداشتم.“

او فرآیند فیلمبرداری را اینگونه توصیف می کرد:

ما در یک هتل متروکه که در بالای کوهی قرار داشت مستقر بودیم. در پشت بام آنجا سی عدد تیر تلفن وجود داشت، بنابراین جریان  زیاد برق به داخل ساختمان آن را گاهی تکان داده و بدین وسیله یکدیگر را می ترساندند. آنجا آب و هوای بسیار سرد و خشکی داشت. تنها چیزی که در این مدت به من کمک می کرد این بود که هر شب دست و بدنم را به روغن آغشته می کردم. اما دیگر نمیتوانم.“

او همچنین اعتراف کرد که:

من به تازگی به این نتیجه رسیده ام که پروژه هایی که من خواهان بازی در آنها هستم، در واقع وجود ندارند. بنابراین، قصد دارم که خودم آنها را به وجود بیاورم. از خدا بی نهایت سپاسگزارم که در موقعیتی هستم که می توانم چنین کاری را انجام دهم.“

او همچنین گفت که تجربه بازی در این سریال روی پروژه بعدی او که بازسازی فیلم ترسناک و کلاسیک سوسپیریا نام داشت، نیز تاثیر بسزایی داشت.

سریال پنجاه طیف خاکستری فیلمی است عاشقانه  که در آن یک دانشجوی ادبیات به نام آناستازیا استیل سخت عاشق  کریستین گری که توسط جیمی درنان بازی شده است، می شود.

ستاره سریال پنجاه طیف خاکستری به نام داکوتا جانسون پس از ایفای نقش در برخی از صحنه های فیلم ترسناک جدیدش به نام سوسپیریا(Suspiria) تحت معالجه پزشک قرار گرفت.

    hindustantimes.com:منبع