گوش به زنگگوش به زنگ

باراک و میشل اوباما با کمپانی نتفلیکس قرارداد امضا می کنند


باراک و میشل اوباما قرار است برای تهیه‌ مجموعه‌های مختلف تلویزیونی با کمپانی نتفلیکس وارد همکاری شوند.

بانوی اول سابق، میشل و رئیس جمهور سابق باراک اوباما حمایت خود را از دانش آموزان فلوریدا که برای اصلاحات کنترل سلاح مبارزه می کنند، ابراز داشته اند.

بانوی اول سابق، میشل و رئیس جمهور سابق باراک اوباما حمایت خود را از دانش آموزان فلوریدا که برای اصلاحات کنترل سلاح مبارزه می کنند، ابراز داشته اند.

طرفداران از رئیس‌جمهور سابق خواسته‌اند که حضور رسانه‌ای بیشتری در مخالفت با دولت فعلی داشته باشد.

باراک و میشل اوباما قرارداد بزرگی را برای ساخت فیلم و نمایش‌های تلویزیونی با کمپانی نتفلیکس امضا کرده‌اند. به گفته‌ی سرویس استریم نتفلیکس این قرارداد شامل ساخت فیلم و نمایش‌های داستانی می‌شود.

نتفلیکس در توییتر خود اعلام کرد که: این زوج قرارداد چندساله‌ای برای تولید فیلم و سریال که شامل سریال‌های داستانی، مجموعه‌های غیرداستانی، مجموعه‌های مستند و فیلم‌های مستند می شود را با نتفلیکس امضا کرده‌اند.

آن‌ها یک کمپانی به نام higher ground را برای ساخت این محتواها تشکیل داده‌اند. انتظار نمی‌رود که خانواده‌ اوباما از این پلتفرم جدید برای حمله به دونالد ترامپ یا رسانه‌های محافظه‌کار طرفدار او استفاده کنند.

باراک اوباما از زمان خروج از دفتر خود در سال گذشته سکوت کرده است و به‌رغم درخواست‌های طرفداران در حمایت از مخالفت او با ترامپ و به دنبال جلوگیری از تبدیل‌شدن به هدفی برای رئیس‌جمهور فعلی بوده است و انتظار می‌رود که همین رویکرد را در تولید برنامه‌های جدیدش اتخاذ کند.

در عوض، آن‌ها به مسائل و مشکلاتی که رئیس‌جمهور سابق با آن‌ها مواجه بود خواهند پرداخت.

باراک اوباما در بیانیه‌ای گفت:

یکی از لذت‌های ما در زمان حضورمان در خدمات عمومی، دیدار با سطوح مختلف جامعه و کمک به آن‌ها برای به اشتراک گذاشتن تجربیاتشان با مخاطبان گسترده‌تر بود و به همین دلیل است که میشل و من از همکاری با نتفلیکس بسیار هیجان‌زده هستیم. ما امید داریم که افراد بااستعداد، الهام‌بخش و خلاق که توانایی تقویت همبستگی و درک مردم رادارند را شناسایی و به آن‌ها در به اشتراک گذاشتن داستان‌هایشان با کل دنیا کمک کنیم .

با توجه به بیانیه‌ی تد ساراندوس مدیر محتوای نتفلیکس، به نظر می‌رسد که محتواهای تولیدی قرار است بر جوامع و داستان‌سرایی متمرکز باشد نه پوشش سیاسی سنتی. او بیان کرد:

باراک و میشل اوباما از مشهورترین چهره‌های عمومی جهان هستند و  برای یافتن و بیان داستان افرادی که در جوامع خود تغییراتی ایجاد کرده و در تلاش برای تغییر مثبت در جهان هستند،در جایگاهی منحصربه‌فرد قرار دارند .

به نقل از نیویورک تایمز، وی ادامه داد:

مایه‌ی افتخار ماست که آن‌ها نتفلیکس را به‌عنوان خانه‌ای برای بیان داستان‌های خود انتخاب کرده‌اند .

منبع: independent.co.uk