تبلیغات در تلکسیران

پیش نمایش فیلم "ونوم": تام هاردی در نقش کاراکتر تاریخی

ظاهرا یکی از تنها شخصیت های مارول، ونوم "انتقام جویان: جنگ ابدیت" که از شخصیت های قدیمی کمپانی دیزنی است، در حال ساخت فیلم مستقل خود در سینمای کلمبیا است.

پیش نمایش فیلم "ونوم": تام هاردی در نقش کاراکتر تاریخی

۱۲۵۲.jpg تام هاردی در صحنه ای از پیش پرده ی فیلم "ونوم".

ظاهرا یکی از تنها شخصیت های مارول، ونوم "انتقام جویان: جنگ ابدیت" که از شخصیت های قدیمی کمپانی دیزنی است، در حال ساخت فیلم مستقل خود در سینمای کلمبیا است. این موضوع به این دلیل است که خود استودیوی سونی حقوق مرتبط با دنیای مرد عنکبوتی، که محل پیدایش ونوم است را کنترل می کند. اما سونی برای اشتراک در مجموعه ی مرد عنکبوتی قراردادی با استودیوهای مارول بست و همین موضوع دلیل امکان مشاهده مجموعه وب های "جنگ ابدیت" تام هلند است.

هنوز متوجه موضوع نشدید؟ داستان اصلی ونوم- به عنوان پیش پرده ی جدیدی که به صورت نمایش درآمده است- موضوع کاملا پیچیده ای نیست. ادی بروک (تام هاردی) یک روزنامه نگار پژوهشی، متوجه می شود که دکتر کارلتن دراک شیطانی، (ریز احمد) به روی همزیستی و ترکیب موجودات زنده تحقیق می کند که می تواند با بدن انسان های دیگر ادغام شود و دو رگه های ابر انسانی تولید کند. ادی خیلی زود متوجه می شود که بدنش مورد حمله ی یکی از این موجودات قرار گرفته و بر سر استفاده از قدرت جدیدش به عنوان یک نیروی خوب و نه شیطانی، به جدال برمیخیزد.

 

پیش پرده ی رسمی ونوم.

همچنین در این فیلم میشل ویلیامز در اولین نقش ابرقهرمانی خود در سینما به عنوان همسر سابق ادی ایفای نقش می کند. این فیلم همچنین شروع ایفای نقش وی در مارول است، در نقش جنی سلیت، دختر فارق التحصیل " پخش زنده شنبه شب"، یک اصلاح طلب ساده لوح که از ادی برای شکست دراک درخواست کمک می کند.

عنوان برچسب این پیش پرده " ضد قهرمان درونی خود را در آغوش بگیر" است و شرکت سونی به تماشاگران سینما کمک می کند دقیقا همزمان با "ونوم" در ۵ اکتبر به سینما بروند.

منبع: nytimes.com

پولدارترین فرد جهان در هر ساعت چقدر درآمد دارد؟

جف بزوس مدیر عامل کمپانی آمازون در هر ساعت حدود 11 میلیون دلار درآمد دارد. این در حالی است که کمترین میزان حقوق ساعتی به کارگران این کمپانی 12 دلار است.

پولدارترین فرد جهان در هر ساعت چقدر درآمد دارد؟

جف بزوس ثروتمندترین فرد جهان

جف بزوس ثروتمندترین فرد جهان

به گزارش راشاتودی، جف بزوس مدیرعامل و بنیان گذار آمازون که بزرگترین فروشگاه اینترنتی در دنیاست، از  ثروت فراوانی برخوردار است.

 

  • تفاوت میزان درآمد بزوس و کارگران کمپانی آمازون

هفته پیش کمپانی آمازون موفق شد تبدیل به دومین شرکت در دنیا شود که ارزش سهامش از یک تریلیون دلار عبور کرده است(پس از اپل) و به موجب این اتفاق، ثروت جف بزوس طی سال جاری ۶۷ میلیارد دلار بیشتر شد و مطابق شاخص ثروت بلومبرگ، ثروت او به ۱۶۷ میلیارد دلار رسید!

با یک محاسبه ساده می‌توان دریافت که ثروت بزوس در ۲۵۰ روز ۶۷ میلیارد دلار افزایش یافته است و این یعنی درآمد او در هر روز ۲۶۸ میلیون دلار و در هر ساعت ۱۱ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۶۶۶ دلار بوده است! این درآمد حدود یک میلیون بار بیشتر از درآمد متوسط کارکنان این شرکت با ساعتی ۱۵ دلار درآمد است.

 

بیشتر بخوانید:

 

به نقل از سایت پی اسکیل حقوق سالانه کارکنان شرکت آمازون بین ۵۸ هزار و ۷۰۳ دلار تا ۱۴۶ هزار و ۴۵۵ دلار است. بیشترین حقوق نیز متعلق به مدیران ارشد نوآوری با حقوق ۳۶ هزار و ۴۶۲ دلار در سال است. کمترین حقوق نیز مربوط به باربران با حقوق ۱۲ دلار در ساعت یا ۲۵ هزار و ۹۴۴ دلار در سال است.

هفته قبل سناتور ایالت ورمونت لایحه‌ای را پیشنهاد کرد که به لایحه بزوس را متوقف کنید معروف است. در این لایحه از شرکت‌هایی با بیش از ۵۰۰ کارمند نظیر آمازون، اپل و والمارت خواسته شده است تا به تبعیض در میزان دستمزدها خاتمه دهند.

منبع: RT.com

جف بزوس, آمازون, کمپانی آمازون, شرکت آمازون, ثروتمندترین فرد دنیا, مدیر عامل آمازون, اپل

جف بزوس مدیر عامل کمپانی آمازون در هر ساعت حدود ۱۱ میلیون دلار درآمد دارد. این در حالی است که کمترین میزان حقوق ساعتی به کارگران این کمپانی ۱۲ دلار است.

رایان گاسلینگ در فیلم "اولین مرد" در نقش نیل آرمسترانگ

اولین باری که رایان گاسلینگ از تصوراتش در مورد نیل آرمسترانگ فضانورد، به عنوان اولین فردی که بر کره ماه گام نهاد پرده برداری کرد، به نوامبر سال 2015 بر می گردد. آن زمان گاسلینگ و شزل مشغول فیلم "La La Land" بودند که سال بعد منتشر شد و در نهایت شش جایزه اسکار از جمله جایزه اسکار بهترین کارگردانی را دریافت کرد. دیمین شزل کارگردانی فیلم اولین مرد(First Man) که درباره نیل آرمسترانگ است را به عهده خواهد داشت.

رایان گاسلینگ در فیلم "اولین مرد" در نقش نیل آرمسترانگ

اولین بیلبورد تبلیغاتی  اولین مرد

اولین بیلبورد تبلیغاتی اولین مرد

اولین عکسی که از گاسلینگ در نقش آرمسترانگ مشاهده شد، در اولین بیلبورد تبلیغاتی(تصویر بالا) و پوستری است که زیر مشاهده می کنید. اکنون اولین تریلر این فیلم که به نظر فوق العاده هیجان انگیز است، منتشر شده است. در ادامه به بررسی مواردی در مورد این فیلم خواهیم پرداخت.

تصویری از رایان گاسلینگ در فیلم اولین مرد

تصویری از رایان گاسلینگ در فیلم اولین مرد

درباره فیلم

این فیلم در مورد زندگی آرمسترانگ از دهه شصت میلادی و تا زمانی است که وی در سال ۱۹۶۹ بر ماه گام می گذارد. جاش سینگر که برای فیلم اسپاتلایت(Spotlight) برنده جایزه اسکار شده است، براساس کتاب اولین مرد جیمز هنسن نمایشنامه ای نوشت که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. آرمسترانگ در سال ۲۰۱۲ درگذشت.

یکی از حوادث زندگی مسافر سیاره های فضایی، مرگ دلخراش دختر کوچکش در سال ۱۹۶۲ بود. این صحنه یکی از سخترین صحنه هایی است که گاسلینگ باید در این فیلم بازی کند. همچنین می بینیم که ماموریت های ناسای او چگونه بر زندگی سایر اعضای خانواده اش و به خصوص همسر اولش جانت، تاثیر می گذارد.

از آپولوی ۱۳ تا ترنسفورماتور عمق تاریکی ماه ، آرمسترانگ را بارها در صحنه های مختلف می بینیم که بعضی از این صحنه ها داستان پردازی شده اند و واقعی نیستند. با این وجود، شخصت اصلی اولین مرد فقط و فقط آرمسترانگ است.

 

دیگر ستارگان فیلم چه کسانی هستند؟

کلر فوی(که در فیلم های دیوانه و دختری در تار عنکبوت ایفای نقش کرده است) نقش جانت، همسر اول آرمسترانگ را که در سال ۱۹۵۶ با هم ازدواج کردند و سه فرزند داشتند، بازی می کند.

کوری استول و لوکاس هاس به ترتیب نقش باز آلدرین و مایکل کالینز را بازی می کنند که در این ماموریت تاریخی در سال ۱۹۶۹ همراه آرمسترانگ بودند. آلدرین هم روی ماه قدم گذاشته بود و کالینز کنترل سفینه در مدار را برعهده داشت.

سکانسی از فیلم اولین مرد

سکانسی از فیلم اولین مرد

پابلو شرایبر(در نقش ادوارد هیگینز وایت)، برایان دارسی جیمز(در نقش جوزف ای واکر)، پاتریک فوگیت(در نقش الیوت سی)، کریستوفر ابوت(در نقش دیوید اسکات که بعدها به روی ماه قدم می گذارد) و شی ویگم(در نقش گاس گریسوم) به عنوان فضانوردان دیگر و یا فضانوردان در حال آموزش در آن دوره، ایفای نقش می کنند. همچنین کریان هایندز نیز در این فیلم ایفای نقش کرده است.

 

تاریخ اکران این فیلم چه زمانی است؟           

سینماهای جهان از ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میزبان تماشاچیان این فیلم مهیج خواهند بود.

منبع: movie.com

اعضای عصبانی جشنواره کن در ملا عام با تغییرات به وجود آمده در مراسم افتتاحیه فیلم دست به گریبان می شوند

واقعه بزرگ سینما با سلفی ها و نتفلیکس به مبارزه می پردازد اما همچنین از تغییر دلیل پیشرفت زنانی که پیتر هوول را نوشتند استقبال می کند.

 اعضای عصبانی جشنواره کن در ملا عام با تغییرات به وجود آمده در مراسم افتتاحیه فیلم دست به گریبان می شوند

طرح کارت اعتباری جشنواره فیلم کن با نوشته لطفی درخواست کرده است که روی فرش قرمز عکس سلفی نگیرید.

طرح کارت اعتباری جشنواره فیلم کن با نوشته مودبانه درخواست کرده است که روی فرش قرمز عکس سلفی نگیرید.

جشنواره کن، فرانسه- اغتشاش گران شجاع در جشنواره فیلم کن امسال، هیاهوی تهدیدآمیز غارتگرانه ای ایجاد کردند، و البته منظور من اصلا اشاره به فیلم تک نوازی: جنگ ستارگان که هفته آینده برای اولین بار در اینجا اکران می شود، نیست.

این حادثه بزرگ سینمایی در ریویرای فرانسه، که ۷۱ امین انتشار آن در روز سه شنبه بود اتفاق افتاد و حس محاصره توسط دنیای مدرن را نمودار می کند و جنگی برای بازگشت به گذشته و جلوگیری از برخی تغییرات است، البته خودش تغییراتی نیز ایجاد می کند.

این نشریه همه چیز از سلفی های مسخره و خنده دار روی فرش قرمز باعث توئیت کردن منتقدان سینمایی نسبت به این جمله شد که آزار جنسی موجب ایجاد ترس وجودی ای می شود که بدین شکل نتفلیکس غول پیکر برای تماشاگران قدیمی سینما تمام شود.

ممنوعیت عکس سلفی گرفتن شاید بارزترین اقدام مقامات جشنواره کن است که وقار و نظم بیشتری به این جشنواره سالیانه می دهد و صادقانه تنها به دنبال تجلیل فیلم است، اما در سال های اخیر دچار یک سری روابط و وقایع خارجی نیز شده است- که امسال نیز با جنبش های اختیار به زنان، #من هم همینطور و #خجالت آور است، همراه بود که اولین معیار جشنواره کن در دوره ی پس از وینستن آشکار شده است.

همانطور که بیش از ۴ هزار روزنامه نگار روز دوشنبه جشنواره کن را به باد انتقاد گرفتند مدیر جشنواره هنری، تری فریماکس طی اقدام بی سابقه ای کنفرانس خبری فی البداهه ای برای توضیح تغییرات چندگانه ای که امسال در مراسم جشنواره صورت گرفته است، برگزار کرد.

وی گفت:

ممنوعیت عکس سلفی روی فرش قرمز خارج از کاخ جشنواره و کنگره کن به این دلیل است که فیلمبرداران در اجرای مراسم وقفه ایجاد می کنند و گاهی در حین عکاسی روی فرش قرمز سر می خورند یا زمین می افتند.

فریماکس افزود:

شما برای دیدن خودتان به جشنواره کن نمی آیید، بلکه برای تماشای فیلم به این جشنواره می آیید ... و همیشه در حین عکس سلفی گرفتن قیافه افراد خیلی بد می شود.

کارت های اعتباری جشنواره کن با نوشته ی درخواست روی فرش قرمز عکس سلفی نگیرید اصلاح شده است. در این کارت هشدار داده شده است که از ورود افراد خاطی به سالن اکران ممانعت می شود.

روزنامه نگاران درباره تغییرات در برنامه ها نمایش اعلام نارضایتی می کنند، زیرا باید همزمان با سایر افرادی که به جشنواره می آیند به تماشای فیلم ها بنشینند، حرکتی که به شکل یک توئیت، مانند روزنامه های صبح سال های گذشته، مورد نقد قرار گرفت.

در ابلاغیه جشنواره کن اینطور آمده است که:

 اصولا به محض اینکه یک فیلم اکران می شود شبکه های اجتماعی تبدیل به یک سری صفحات رنگی شایعه پراکنی می شوند.

تغییرات دیگری که در جشنواره صورت گرفته است در حوزه شرکت های جهانی است، به خصوص در مورد آشکارسازی سو استفاده های جنسی ای که در مورد هالیوود و دیگر شرکت های دنیا هنوز از جشنواره سال قبل به گوش می رسد.

همانطور که جشنواره سانداس امسال مراسم خود را برگزار کرد، جشنواره کن نیز یک تلفن خصوصی برای گزارش هرگونه رفتار سو استفاده جنسی اختصاص داد. فریماکس گفت جشنواره از تجاوز جنسی فیلم هاروی وینستن مغول شدیدا متعجب است و بعضی افراد اعلام کرده اند که در جشنواره کن سال گذشته این اتفاق رخ داده بود.

فریماکس افزود:

 نه تنها من و دیگر مدیران جشنواره کن رفتار به قول معروف وینستنی را محکوم کردیم بلکه از خودمان و رفتارمان پرس وجو کردیم.

وی گفت:

به منظور نمایش پشتیبانی برنامه ریزی شده است که روز شنبه ۱۰۰ زن برای ایراد سخنرانی به روی فرش قرمز بروند البته درباره دنیای مدرن، نه جشنواره.

اما وی هنوز در خصوص هرگونه عمل مثبتی که تعداد زنان حاضر در بهترین جشنواره سینمای اروپا را افزایش دهد پافشاری می ورزد – که تنها ۳ مورد از ۲۱ مورد- فیلم های کاندید امسال به کارگردانی زنان بود و تنها یک کارگردان زن (کمپین جین، فیلم پیانو در سال ۱۹۹۳) برنده جایزه شده است.

فرامیکس این موضوع را در گفته های خود به رئیس هیئت داوران جشنواره کیت بلانچت اظهار کرده است. کیت بلانچت در مجله تجاری گوناگونی اخیر گفته است ۵ زن و ۴ مرد در برنامه داورای فیلم ها حضور دارند که کیفیت کارشان مد نظر بوده است نه دستور جلسه ای که ممکن است به آنها داده شده باشد.

وی می گوید:

نمی توانم منتظر گفتگوها بمانم، جشنواره کن یک ماهیت چند ملیتی دارد و نقش من پاسخ به کارهاست نه دستور جلسات.

با این وجود شرط بندی بر سر اینکه برنامه ی بلانچت نمی تواند مانع حضور نویسنده/کارگردان ایتالیا آلیس رورواچر، برنده جایزه فرمول یک سال ۲۰۱۴ برای فیلم شگفت انگیزان شود وجود دارد. فیلم جدید وی به نام لازاروی خوشحال یک فیلم تخیلی درباره سفر زمان یک روستایی است که براساس جدول شانسی که منتقد اروپایی نیل ونگ اظهار کرده است، بهترین شانس برای دریافت جایزه را دارد.

مورد بعدی نتفلیکس است که قصد کناره گیری ندارد.

اعتراضات سال گذشته درباره غول هایی بود که چشم را اذیت می کردند و این مخالفت ها راهی برای  ممنوعیت آشکار امسال در خصوص شرکت نتفلیکس در رقابت جشنواره بزرگ پالم ایجاد کرد.

پیتر هاول در ۷۱ امین جشنواره بین المللی فیلم کن در جنوب فرانسه، مخفیانه یک عکس سلفی مقابل کاخ جشنواره گرفت. عکس های سلفی روی فرش قرمز امسال به ممنوعیت جدی مواجه هستند.

نتفلیکس با خارج کردن چندین فیلم خود از این جشنواره، از جمله آن سوی باد آخرین فیلم ساخته ی اورسن ولز که مدتها در انتظار اکران بوده است، این کار را تلافی کرده است و نهایتا از سرمایه گذاران نتفلیکس تشکر کرد. اخیرا نتفلیکس و فریماکس هر دو گفته اند امیدوارند مشکلات و اختلافات آنها در جشنواره سال ۲۰۱۹ حل شود.

برخی از بهترین پیش بینی ها در مورد فیلم های جشنواره کن ۲۰۱۸ در مورد برانگیختگی اجتماعی است.

این فیلم ها شامل بازگشت بلکککلنزمن ، ساخته اسپایک لی به رقابت جشنواره است که برای اولین بار بعد از تب جنگل سال ۱۹۹۱ با یک داستان واقعی قوی درباره پلیس سیاه پوستی که در دهه ۱۹۷۰ به جمعیت کوکلس کلان نفوذ کرده است. جان دیوید واشنگتن (پسر دنزل) و آدام درایور ستاره های این فیلم هستند و فیلم ساخته ی برو بیرون از ساخته های جردن پیل است.

بلیط طلایی دیگر اثر کارگردان کنیایی ونوری کیهو است که بخشی از رقابت نوعی نگاه فیلم های خاص خواهد بود. این فیلم اولین فیلم کنیایی است که در جشنواره کن اکران می شود اما اکران آن در وطن کیهو با ممانعت مواجه شد زیرا این فیلم درباره عشق دو زن به یکدیگر است.

تنها یک شرکت کننده در جشنواره کن ۲۰۱۸ است که انتظار می رود حرکتی از خود نشان دهد، اما احتمالا اتفاقی نخواهد افتاد. این فرد ژان لوک گدار بت شکن ۸۰ ساله ای است که پنجاه سال پیش به اتمام جشنواره کمک کرد. آن زمان وی و ائتلافی از فیلم سازان، دانشجویان و کارکنان فیلم سازی به ماهیت بورژوازی جشنواره کن اعتراض کردند.

بازگشت گدار به جشنواره با فیلم کتاب تصویر یکی دیگر از کارهای شعری سینمایی وی است که فریمکس در واکنش به این حضور اظهار داشت از این حضور بسیار خوشحال است.

منبع:  thestar.com

پنج کتاب جدید در خصوص بحران پناهندگی در سوریه

این کتب جدید با تمرکز به روی داستان های پشت پرده بحران پناهندگی، بینشی نسبت به زندگی افرادی که به موقعیت های سیاسی رسیده اند، ایجاد کرده است.

پنج کتاب جدید در خصوص بحران پناهندگی در سوریه

بحران پناهندگی تکان دهنده در سوریه و فراتر از مرزهای سوریه الهام بخش این کتاب های جدید بوده است.

تقاطع خطرناک، نوشته اسماء زحانات خان

تقاطع خطرناک، نوشته اسماء زحانات خان

پسری در ساحل، نوشته تیما کوردی (آوریل ۲۰۱۸)

نویسنده معروف ونکوور، عمه آلان کوردی، کودکی که جسدش سوژه عکاسی سواحل ترکیه شد و به یکی از تلاشگران اصلی در کمک رسانی به بی خانمان های سوری تبدیل شده، می باشد. آلان ۲۷ ماهه بود که به همراه مادرش ریحانا و برادر بزرگترش غالب، در حالی که سوار بر یک قایق سست هندی به سمت بندرگاه امن جزیره ی یونانی گووس می رفتند، در ۴ کیلومتری آن جزیره غرق شد؛ همسر ریحانا و پدر خانواده، تنها شخص زنده ی این سانحه بود. این یادداشت های صمیمانه درباره قبل و لحظه مرگ آلان، ما را عمیقا با خانواده کردی نزدیک می کند.

نقشه ی نمکزار و ستارگان، نوشته ی جنیفر زینب جوخادر (می ۲۰۱۸)

در خانه ی آنها در منهتن، بابا عاشق دخترش، نور و داستان راویه دختری در قرن ۱۲ که خود را به شکل یک پسر در آورد و شاگرد نقشه ساز مسلمان، شریف ادریسی شد، بود؛ راویه و شریف به همراه هم طول و عرض دنیای کهن را به روی نقشه مشخص کردند. زمانی که پدر نور در سال ۲۰۱۱ درگذشت، مادر و خواهرش به خانه خود در سوریه برگشتند. اما زندگی در حمص (شهری در سوریه) خیلی زود مهلک و کشنده شد و آنها باید جلوی وقایع بدتر را می گرفتند و بار دیگر مجبور به تغییر مکان شدند. اینگونه بود که نور خود را در مسیری به سمت خاورمیانه و آفریقا دید، درست مانند همان کاری که قهرمانش ۸۰۰ سال پیش انجام داده بود.

تقاطع خطرناک، اسماء زحانات خان (۲۰۱۸)

این چهارمین چهره ی هیجان انگیز از بازرس عیسی  خاتاک و گروهبان راشل گتی از عوامل اداره پلیس تورنتو، یکی از آسیب پذیرترین مراکز کانادا، می باشد. این وقفه به دلیل سفر به یک جزیره یونانی بود که در آنجا یک گروه بشردوستانه به سرعت به دنبال پناهندگان سوری بودند که وارد خاک کانادا شده بودند. زن جوانی که مدیریت این سازمان مردم نهاد را برعهده داشت به همراه برادرش مفقود شده اند، و پلیس یونان میخواهد با وی در خصوص قتل دوگانه یک مامور اینترپول فرانسه و یک مرد جوان سوری گفتگو کند. حقوق بشر، تروریسم و قوانین بین الملل از جمله نهادهای این مجموعه های غیر طبیعی هستند.

جنگ جیوه: سوریه، عراق و کشمکش های پیچاپیچ، نوشته ی ویلیام هریس(فوریه ۲۰۱۸)

نبردهای فاجعه آمیز در سوریه و عراق خود به سادگی قابل تحلیل نیستند. اما ویلیام هریس یک پروفسور حوزه سیاسی در دانشگاه نیوزلند، یک راهنمای خبره برای سوریه و عراق، این هلال حاصلخیز است. هریس می گوید:

  جنگ جیوه به الگوی تغییر جنگ های داخلی و کارهای مربوط به آن، و جدا از آن اشاره دارد: رژیم سوریه در برابر گروه های شورشی؛ گروه های شورشی یکی پس از دیگری، جهادگرایی فراتر از مغلوب سازی همه گروه ها؛ سُنی در برابر شیعه؛ کردها در برابر اعراب و ترک ها. هریس مکررا به بازیگر مسئول این شرایط اشاره می کند: بشار اسد رئیس جمهور سوریه ، مدیر اپرای توده­ آتش .

جایگزین: نویسندگان پناهنده در زندگی پناهندگی، ویرایش ویت ثن گوییِن

سوریه مرکز توجه فعلی دنیای بحران پناهندگی است، اما این مجموعه ی ۱۸ مقاله ای، نگاهی عمیق به این بی مکانی دارد؛ با بازتابی از جابجایی نویسندگانی که زجر و شکنجه بساری کشیده اند و در چنین جبهه هایی و در نقاط جنگی فعلی در آلمان، مجارستان، افغانستان، یوگوسلاوی، اوکراین، اتیوپی و دیگر کشورها می جنگند. این مجموعه توسط ویت ثن گوییِن، نویسنده ی برنده جایزه پولیتزر برای کتاب همدردی که ویتنام را در سن ۴ سالگی و در سال ۱۹۷۵ ترک کرد، ویرایش شده است.

منبع: thestar.com

ستاره هالیوودی پس از ایفای نقش در فیلم ترسناک جدیدش تحت درمان قرار گرفت

داکوتا جانسون بازیگر آمریکایی که پس از ایفای نقش و درخشش در سریال پنجاه طیف خاکستری به شهرت جهانی دست یافت می گوید که بازی در فیلم جدیدش که بازسازی فیلم ترسناک سوسپیریا  بود، او را مجبور کرد که تحت درمان قرار بگیرد.

ستاره هالیوودی پس از ایفای نقش در فیلم ترسناک جدیدش تحت درمان قرار گرفت

داکوتا جانسون، ستاره سریال پنجاه طیف خاکستریداکوتا جانسون، ستاره سریال پنجاه طیف خاکستری

داکوتا جانسون بازیگر آمریکایی که پس از ایفای نقش و درخشش در سریال پنجاه طیف خاکستری(Fifty Shades of Grey) به شهرت جهانی دست یافت می گوید که بازی در فیلم جدیدش که بازسازی فیلم ترسناک سوسپیریا  بود، او را مجبور کرد که تحت درمان قرار بگیرد. او اظهار می کند:
بدون اغراق، بازی در این فیلم طوری مرا خسته و آشفته کرد که چاره ای جز درمان نداشتم.“

او فرآیند فیلمبرداری را اینگونه توصیف می کرد:

ما در یک هتل متروکه که در بالای کوهی قرار داشت مستقر بودیم. در پشت بام آنجا سی عدد تیر تلفن وجود داشت، بنابراین جریان  زیاد برق به داخل ساختمان آن را گاهی تکان داده و بدین وسیله یکدیگر را می ترساندند. آنجا آب و هوای بسیار سرد و خشکی داشت. تنها چیزی که در این مدت به من کمک می کرد این بود که هر شب دست و بدنم را به روغن آغشته می کردم. اما دیگر نمیتوانم.“

او همچنین اعتراف کرد که:

من به تازگی به این نتیجه رسیده ام که پروژه هایی که من خواهان بازی در آنها هستم، در واقع وجود ندارند. بنابراین، قصد دارم که خودم آنها را به وجود بیاورم. از خدا بی نهایت سپاسگزارم که در موقعیتی هستم که می توانم چنین کاری را انجام دهم.“

او همچنین گفت که تجربه بازی در این سریال روی پروژه بعدی او که بازسازی فیلم ترسناک و کلاسیک سوسپیریا نام داشت، نیز تاثیر بسزایی داشت.

سریال پنجاه طیف خاکستری فیلمی است عاشقانه  که در آن یک دانشجوی ادبیات به نام آناستازیا استیل سخت عاشق  کریستین گری که توسط جیمی درنان بازی شده است، می شود.

ستاره سریال پنجاه طیف خاکستری به نام داکوتا جانسون پس از ایفای نقش در برخی از صحنه های فیلم ترسناک جدیدش به نام سوسپیریا(Suspiria) تحت معالجه پزشک قرار گرفت.

    hindustantimes.com:منبع


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟