گوش به زنگگوش به زنگ

دختران پوم پوم، برده های جنسی رهبر کره شمالی


در حالی که بازی های المپیک زمستانی در کره جنوبی در حال برگزاری است، این ادعا که دختران هلهله چی (دختران پوم پوم) در کره شمالی به عنوان برده های جنسی کیم جونگ اون (رهبر کره شمالی) در کره شمالی مورد سوء استفاده های جنسی قرار می گیرند، ذهن جهانیان را به خود مشغول کرد.

دختران پوم پوم، برده های جنسی رهبر کره شمالی

دختران پوم پوم، برده های جنسی رهبر کره شمالی

این روزها اتهامات تکان دهنده ای در خصوص گروه هلهله چی (ارتش زیبارویان) کره شمالی، مطرح می شود. این گروه محبوب ترین گروه پوم پوم در مسابقات المپیک زمستانی کره جنوبی بوده که حرکات هماهنگ و بدون خطای آن ها در این مسابقات چشم جهانیان را خیره کرده است.

لی سو یون مدعی شد:

" گروه پوم پوم کره شمالی که در مسابقات المپیک زمستانی کره جنوبی، حرکات منحصر به فرد آن جهانیان را متحیر و مجذوب خود کرده است، به عنوان برده های جنسی توسط رهبر کره شمالی و مقامات ارشد این کشور مورد شدیدترین سوء استفاده های جنسی قرار می گیرند. "

لی سو یون در مصاحبه با بلومبرگ افزود:

" افراد این گروه که حرکات هماهنگ آن ها از بیرون به عنوان قسمتی از یک شوی زیبا و خیره کننده مشاهده می شود در واقع افرادش برده های جنسی مقامات کره شمالی بوده و از جانب آن ها به شدیدترین و بی رحمانه ترین شکل ممکن مورد تجاوز قرار می گیرند.

وی که به تازگی از کره شمالی فرار کرده و به کره جنوبی پناهنده شده است گفت:

" ارتش زیبارویان در کره شمالی مجبور هستند مطامع جنسی رهبران حزب را برآورده کنند و در صورت تن ندادن هر یک از افراد به این وضعیت، بلافاصله اعدام می شوند. "

وی همچنین به نمونه های زیادی که به چنین سرنوشتی دچار شده اند اشاره کرد.

یون که ادعا می کند، در کره شمالی کلیه حقوق زنان پایمال می شود، توضیح داد:

" مناظره های اینچنین که در این مسابقات شاهد هستیم بسیار گمراه کننده بوده و به هیچ وجه بازگو کننده شرایط واقعی زنان در کره شمالی نیست. "

وی ضمن اشاره به این موضوع که از زمان پناهنده شدن به کره جنوبی تحت کمک های توان بخشی و مراقبت های ویژه قرار دارد گفت:

" افراد عادی در کره شمالی از همان بدو تولد تحت الگوی اجبار و کنترل زندگی کرده و به انواع بیماری ها روانی می شوند. اثرات بلند مدت این نوع رفتار خشن به هیچ وجه قابل جبران نیست. "

یون همچنین ادعا کرد:

" نه تنها دختران پوم پوم، بلکه سایر ورزشکاران زن و سرپرست های آن ها نیز جزء برده های جنسی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی محسوب می شود. "

وی در پایان اضافه کرد:

" دختران پوم پوم، بعد از یک پروسه طولانی تحقیق و بررسی وارد این گروه می شوند. این دختران برای این کار حقوق دریافت نمی کنند و ۲۴ ساعته تحت کنترل و تفتیش قرار دارند و در صورتی که کوچک ترین خطایی از آن ها سر بزند، به اردوگاه های کار با شرایط سخت فرستاده می شوند. "