گوش به زنگگوش به زنگ

فیس بوک به پست نژادپرستانه نتانیاهو واکنش نشان داد


روز یکسنبه یائیر پسر بنجامین نتانیاهو، در فیس بوک پستی نژاد پرستانه درباره مسلمانان گذاشت؛ پس از این اقدام وی، فیس بوک صفحه شخصی او را به مدت 24 ساعت مسدود کرد و این پست وی را پاک کرد.

پُست منفی فرزند نتانیاهو توسط فیسبوک پاک شد

کامنت نژادپرستانه یائیر نتانیاهو واکنش های منفی ای را در پی داشت

به گزارش تلکسیران، پس از حمله مبارزان فلسطینی در سرزمین های اشغالی، یائیر نتانیاهو فرزند نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار اخراج و ترک مسلمانان از فلسطین شد. وی در رسانه اجتماعی فیس بوک پُستی نژاد پرستانه درباره مسلمانان نیز گذاشت:

می دانید در کجای دنیا حملات تروریستی به وقوع نمی پیوندد؟ در ایسلند و ژاپن؛ کشور هایی که به طور تصادفی هیچ مسلمانی در آن جا زندگی نمی کند.

یائیر نتانیاهو در پُستی دیگر نیز نوشت که دو راه حل برای برقراری صلح و امنیت در فلسطین وجود دارد:

یا مسلمانان باید این کشور را ترک کنند یا یهودیان؛ من گزینه اول را ترجیح می دهم.

پس از این موضوع، فیس بوک دو پُست وی را پاک کرد و اکانت شخصی وی را به دلیل تفکرات دیکتاتوری و نژاد پرستانه به مدت ۲۴ ساعت تعلیق کرد. برخی از افراد به بنجامین نتانیاهو انتقاد وارد کرده اند که پسرش در مسائل سیاسی دخالت می کند؛ یائیر نتانیاهو فاقد تحصیلات عالی است و علیرغم نداشتن مسئولیتی رسمی در سیاست، دارای محافظ، راننده شخصی و مزایای دیگر است.

این منتقدان بر این باورند که بنجامین نتانیاهو در نظر دارد وی را در موضوعات سیاسی وارد کند تا در آینده منصبی سیاسی را تصاحب کند و یک سلسله دیکتاتوری را رقم بزند.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: Asiatimes.com