گوش به زنگگوش به زنگ

شکایت ترامپ از شاهزاده عربستان سعودی


در ایالات متحده، یک شرکت املاک و مستغلات متعلق به خانواده ترامپ، از فیصل بن عبدالمجید، شاهزاده سعودی به دلیل عدم پرداخت کرایه 3.7 میلیون دلاری یکی از اقامتگاه های آسمان خراش ترامپ در نیویورک، به دادگاه شکایت کرد.

شکایت ترامپ از شاهزاده عربستان سعودی.jpg

شکایت ترامپ از شاهزاده عربستان سعودی

به دلیل عدم پرداخت کرایه یکی از اقامتگاه ها لوکس (بالاترین اقامتگاه ظلع شرقی) برج ترامپ واقع در خیابان ترامپ پارک در نیویورک، داداگاهی در نیویورک شکایتی را از طرف یکی از شرکت های متعلعق به خانواده ترامپ دریافت کرد.

براساس گزارش بلومبرگ، خانواده ترامپ مدعی است سال گذشته از شاهزاده فیصل عبدالمجید ۱.۸ میلیون دلار کرایه املاک خود را دریافت نکرده است.

این شاهزاده عربستان سعودی، لوکس ترین اقامتگاه را در برج متعلق به سازمان ترامپ از سال ۲۰۱۳ کرایه کرده بود. خانواده ترامپ مدعی هستند از سال ۲۰۱۷ کرایه این اقامتگاه از طرف این شاهزاده سعودی پرداخت نشده است.
در این مورد روز جمعه در منهتن، وکیل سازمان ترامپ گفت که شاهزاده آپارتمان را تخلیه کرده است. خانواده ترامپ، مدعی است این شاهزاده سعودی، در سال ۲۰۱۴ قرارداد اجاره نامه را  تا ژوئن سال ۲۰۱۹ تمدید کرده بود.

سازمان ترامپ، در شکایتی که تنظیم کرده است، علاوه بر ۱.۸ میلیون دلار بدهی معوقه ۱.۹ دلار نیز برای کرایه سال بعد مطالبه کرد است.