گوش به زنگگوش به زنگ

ترکیه و ایران در رادار شرکت هندی برای ارائه دوچرخه و اسکوترهای جدید


بزرگترین شرکت تولید دوچرخه هند(هیرو موتوکراپ)، قصد دارد اسکوتر ها و دوچرخه های جدیدی را در ایران و ترکیه رونمایی کند. همچنین این شرکت قصد دارد از کارخانه خود در بنگلادش برای افزایش حضور در جنوب آسیا استفاده کند. این ها برنامه های شرکت برای توسعه در سطح جهانی است.

شرکت هندی هیرو موتوکراپ قصد توسعه بازار در خاورمیانه را دارد

شرکت هندی هیرو موتوکراپ قصد توسعه بازار در خاورمیانه را دارد

این شرکت محصولات خود را در بیش از ۳۷ کشور جهان ارائه میکند، هرچند گفته میشود که بازار بسیار حساس آفریقا یک  چالش منحصر به فرد برای فروش محصولات به روز است.

رئیس و مدیر عامل شرکت(پاوان مونجال)، در گزارش سالانه ۱۸-۲۰۱۷ به سهامداران گفت:

شرکت در حال آماده شدن برای سوار شدن بر روی موج تکامل دینامیک سیاست جهانی و گسترش رد پای خود است. ما در میان تمام تحولات سیاسی و اقتصادی جهانی، در مسیر ماندن و متعهد بودن به بازارهای جهانی را انتخاب کردیم.

مونجال پیشتر گفته بود:

برند سازی با ثبات ما در طول سال های رکود، حالا در سال ۱۸-۲۰۱۷ با افزایش دو رقمی در تجارت جهانی به نتیجه رسیده.

هیرو موتوکراپ کل فروش ۲۰۴۴۸۴ دستگاه دوچرخه و اسکوتر را در سال جاری(نسبت به ۱۸۲۱۱۷ دستگاه فروخته شده در سال گذشته) در بازار جهانی به ثبت رسانده است.

  • Ujet یک روروک مخصوص بچه ها با دوچرخه سواری با یک ظاهر اروپایی است

 

هیرو موتوکراپ با تشریح برنامه های توسعه در سطح جهان اعلام کرده است:

شرکت قصد دارد در خاور میانه، محصولات جدیدی از جمله اسکوتر و ورود به بخش حق بیمه دوچرخه را در بازارهای محلی از جمله ایران و ترکیه رونمایی کند.

شرکت همزمان با توسعه بازارهای جهانی، اعلام کرده:

از کارخانه بنگلادش همراه با فرآیندهای انعلاف پذیر تولید برای افزایش سهم خود در بخش ۱۰۰cc و ۱۲۵cc در بنگلادش، سریلانکا و نپال استفاده خواهد کرد.

شرکت پیشتر اعلام کرده بود:

محصولات جدید در بخش های جدید اسکوتر و موتورسیکلت، باید این شرکت را در سال آینده به سهم خود در بازار نپال و سریلانکا نزدیک کند.

شرکت اعلام کرده که در بیشتر کشورهای آفریقایی، قوانین سختگیرانه ای مثل BS-IV وجود ندارد.

همچنین اعلام شده که:

از آنجا که بازارها به شدت به قیمت ها و نه به محصولات مدرن حساس هستند و این محصولات نمونه اولیه شرکت هستند، این موقعیت یک چالش منحصر به فرد به وجود می آورد.

در مورد آمریکای جنوبی، شرکت اعلام کرده که با انتظار از کلمبیا، بازار کمپانی به سمت دوچرخه های ۱۲۵-۱۵۰cc خواهد رفت.

تعدادی از کشورها در منطقه هیچ محدودیت قانونی ندارند در حالی که برخی از کشورها مقررات انتشار گاز یورو ۳ محدود شده اند.

شرکت اعلام کرده است که:

با توجه به دلبستگی شرکت به تکنولوژی، شرکت به ارئه یک راه امن، کم مصرف و مقرون به صرفه اطمینان دارد.

در بازار محلی، هیرو موتوکراپ اعلام کرده که تمرکز خود را روی افزایش بازار در بخش ورود در محصولات لوکس قرار خواهد داد. درحالی که استراتژی بهبود بازار در بخش اسکوتر و موتورسیکلت نیز در دستور خواهد بود.

در بخش خودروهای الکتریکی نیز، مونجال اعلام کرده است که مهندسان شرکت در حال کار کردن بر روی دوچرخه های برقی هستند و شرکت در زمان مناسب برای معرفی این محصولات آماده خواهد بود.

او گفته:

هیروموتوکراپ، یک سرمایه گذاری با ثبات در یک  شرکت تازه تأسیس به مرکزیت بنگلادش و یک شرکت تولید خودرو مجازی ا که از اولین اسکوتر برقی هوشمند و زیرساخت روابط عمومی رونمایی کرده است، نجام داده است.

منبع: business-standard.com