گوش به زنگگوش به زنگ

چگونه بلاک چین می‌تواند برای تجهیز اقتصاد سلامت مورد استفاده قرار گیرد؟


طی ماه‌های گذشته توجه زیادی به تفاوت بین یک ابزار و یک نشانه امنیتی در دنیای رمز نگاری جلب شده است. 

استفاده از بلاک چین برای مجهز کردن اقتصاد سلامت

استفاده از بلاک چین برای مجهز کردن اقتصاد سلامت

یک نشانه ابزاری به‌ عنوان یک عملگر خاص در محیط رمزنگاری عمل می‌کند، درحالی‌که یک نشانه امنیتی ابزاری است که باعث محفوظ مالندن حقوق و حفظ ارزش می‌شود(مثل سهام).

بعضی از سیستم عامل‌ها در مدل‌های بیزینسی خود، ترکیبی از هر دو نشانه هستند. این استراتژی توسط BitVit که یک کسب و کار آلمانی مربوط به سلامت است، دنبال می‌شود. براساس وایت پیپر آن‌ها:

هدف و چشم انداز ما تاسیس یک شبکه جهانی از مراکز YllaLife است که باعث می‌شود انسان‌ها سالم&zwnj تر، فعال‌تر و طولانی‌تر زندگی کنند. مفهوم کلی سبک زندگی شامل تولید و مصرف غذاهای ارگانیک، مکمل‌های مغذی و سایر فعالیت‌های مفید از جمله یوگا، مدیتیشن، ورزش و درمان‌های مربوط به سلامت و زیبایی است.

برای تفهیم بیشتر این مسئله، آن‌ها توضیحات بیشتری دادند:

این استراتژی خاص تحت عنوان عرضه و فروش اجتماعی مدرن است. این مسئله با محوری بین‌المللی ایجاد شده و ایده‌های تجاری مختلف را باهم ترکیب می‌کند. توزیع از طریق ابزار بازاریابی YllaLife صورت می‌گیرد که این ابزار به معرفی محصولات می‌پردازد.

ایده ما توسعه جهانی شبکه‌ای از مراکز    YllaLifeاست تا محصولاتی پایدار و مناسب برای انسان‌ها فراهم کند و به‌علاوه سبک زندگی صحیح را فراهم آورد. سبک زندگی هوشمندانه و پیشگیری دو کلید زندگی طولانی و متعادل هستند.

یکی از مسائلی که بنیاد BitVit به آن توجه زیادی دارد، تخصصی کردن مدیریت است. ویلهلم بوخنرایتر، مدیر عامل این سازمان تجربه زیادی در تکنولوژی کارآفرینی دارد و ده سال در هربالایف(Herbalife) فعالیت کرده است.

کوین بیت ویت در مرحله قبل از سرمایه گذاری اولیه قرار دارد. کوین‌ها در سال ۲۰۱۹ در عرصه مبادلات قرار می‌گیرند و ۲۰۰ میلیون کوین تولید خواهد شد.

منبع: ccn.com