گوش به زنگگوش به زنگ

خواننده مشهور هالیوودی: برای ترک اعتیاد به زمان نیاز دارم!


دمی لواتو، خواننده هالیوود دو هفته پس از آنکه در اثر اور دوز بستری شده بود، از مبارزه با اعتیاد صحبت کرد و گفت که برای درمان و به دست آوردن پاکی به زمان نیاز دارد.

دمی لواتو از مسیر ترک اعتیاد می گوید

دمی لواتو از مسیر ترک اعتیاد می گوید

لواتو ۲۵ ساله در پست اینستاگرام خود در این باره نوشته است که اعتیاد چیزی نیست که با گذر زمان ناپدید گردد یا محو شود.

این خواننده هالیوودی نوشت:

من همیشه درباره ی مسیر اعتیادم شفاف بودم. یاد گرفتم که بیماری چیزی نیست که با گذشت زمان ناپدید یا محو بشه. بلکه چیزیه که باید به اون غلبه کنم که البته هنوز بهش دست پیدا نکردم.

لواتو افزود:

حالا به زمان نیاز دارم تا درمان شم و هشیاریمو به دست بیارم و به سمت بهبودی قدم بردارم. تمام عشقی که همگی بهم دارین هرگز فراموش نمیشه و منتظر روزی هستم که یه جورایی بتونم بگم از نو متولد شدم.

لواتو سال هاست که از سوء مصرف مواد رنج می برد و این اُوردوز بعد از ۶ سال دوری از موادمخدر رخ داد. او در ماه ژوئن از «پاکی» اش خبر داده بود!

این خواننده در پست اینستاگرامی خود از خداوند، دوستان و هواداران و دعاهایی سپاسگزاری کرده بود که به اون در «این زمان سخت» کمک کرده بودند تا هدایت شود.

وی همچنین از خانواده، گروه، و کادر درمانی بیمارستان سدارز-ساینای در هالیوود تشکر کرده بود که از ۲۴ جولای که به اعتیاد اعتراف کرده بود او را تنها نگذاشتند.

من بدون اونا اینجا نبودم که این نامه رو واسه تون بنویسم.

گزارش حاکی از اوور دوز لوواتو با یکی از مشتقات تریاک در ۲۴ جولای(۲ مرداد) است. او در محل سکونتش در تپه های هالیوود بیهوش پیدا شد. سپس به بیمارستان سدارز-ساینای منتقل شد و وضعیت او پایدار شد و از زمان این اتفاق پایدار مانده است.

خواننده قطعه مشهور «متاسفم متاسف نیستم» برای اختلال دوقطبی، بولیمیا (نوعی اختلال در غذا خوردن)، و سوء مصرف مواد در گذشته تحت درمان بوده است و تعداد زیادی از دشواری های خود را در یوتیوب با نام «پیچیدگی ساده» منتشر کرده است.

منبع: business-standard.com