گوش به زنگگوش به زنگ
سایه سنگین جنگ تجاری آمریکا و چین بر سر قیمت نفت

سایه سنگین جنگ تجاری آمریکا و چین بر سر قیمت نفت

تسنیم به نقل از اویل پرایس نوشت: تنها چیزی که قیمت نفت را پایین نگه داشته، نگرانی در مورد اقتصاد جهان و تاثیر جنگ تجاری آمریکا و چین بر آن است .
شهروندان شیرازی از آب چاه استفاده نکنند

شهروندان شیرازی از آب چاه استفاده نکنند

شیراز _ معاون فنی معاونت بهداشت علوم پزشکی شیراز گفت: شهروندان باید با سیلاب مانند فاضلاب برخورد کنند و تحت هیچ شرایطی از آب چاه استفاده نکنند.
کاهش ۵۰ درصدی هزینه های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب

کاهش ۵۰ درصدی هزینه های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: انتقال کالا از طریق کریدور شمال به جنوب موجب کاهش ۵۰ درصدی هزینه ها می شود که این مسائل برای تجار بسیار حائز اهمیت است.
‌۱۴۰ روستا در لرستان با قطعی برق ناشی از سیل مواجه شدند/برق گلستان به حالت عادی برگشت
مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به شدت بارندگی های اخیر در کشور اظهار داشت: در استان لرستان در حال حاضر بیش از ۱۴۰ روستا به علت نبود راه دسترسی مناسب برق ندارند ولی شبکه برق گلستان و مازندران با حضور ۱۵۰ اکیپ به حالت نرمال بازگشت.
/سال رونق تولید/ افزایش دستمزدها بر تولیدکنندگان فشار جدید وارد می‌کند
یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است هرچند نمی‌توان انتظار داشت در شرایط فعلی اقتصادی کشور، دستمزدها ثابت بماند اما باید این تغییرات را از منظر تولیدکنندگان مشاهده کرد زیرا بسیاری از آنها در معرض فشاری جدید قرار می‌گیرند.
افزایش ۴۷ درصدی ارزش معاملات
ساعت۲۴ - طی ۲۲ روز کاری مرداد ۹۷، ارزش معاملات در مقایسه با تیر ۹۷، ۴۷ درصد افزایش یافت و از ۹۶۸۶۰ میلیارد ریال به ۱۴۲۸۱۰ میلیارد ریال رسید همچنین حجم معامله شده از ۳۳۴۷۲ میلیون سهم به ۵۰۲۰۵ میلیون سهم معادل ۵۰ درصد افزایش یافت.
افزایش قیمت طلا در روزهای آتی/ پیش‌بینی افزایش اونس طلا به بیش از ۱۳۷۵ دلار
نتایج جدیدترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می‌دهد قیمت طلا طی روزهای آینده تحت تاثیر نتایج نشست اخیر فدرال‌رزرو آمریکا با افزایش روبرو خواهد شد.
بیمه پارسیان اطلاعیه داد: آمادگی کامل شعب بیمه پارسیان برای رسیدگی به پرونده‌های بیمه‌گذاران آسیب‌دیده از سیل
روابط عمومی بیمه پارسیان اعلام کرد: تمامی شعب و مدیریت‌های بیمه پارسیان جهت رسیدگی سریع به پرونده‌های بیمه‌گذاران آسیب‌دیده از سیل آمادگی کامل دارند.
جاده کرج - چالوس بسته شد
کرج - ایرنا - مدیر راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز اعلام کرد که با توجه بارش برف و باران جاده کرج - چالوس بسته شد.
قیمت جهانی گوشت و مرغ چند؟
در بازارهای جهانی قیمت مرغ به‌طور میانگین ۱.۹۲ دلار است. در کنار آن قیمت میانگین گوشت قرمز نیز هر کیلو ۵.۸ دلار است.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی: ۷۰۰ مگاوات برق وارد مدار می‌شود
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه ۷۰۰ مگاوات نیروگاه جدید فروردین‌ماه ۹۸ وارد مدار می‌شود، گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاه‌های کشور تا پایان امسال به حدود ۸۵ هزار مگاوات می‌رسد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد؛ ذخیره‌سازی بیش از ۲ میلیون لیتر سوخت در مناطق سیل‌زده
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از ذخیره‌سازی ۲ میلیون و ۱۷۰ هزار لیتر انواع فرآورده در فروشندگی‌های روستایی و توزیع سوخت رایگان در مناطق سیل‌زده استان گلستان و مازندران خبر داد.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری خبر داد؛ جابجایی ۳.۲ میلیون مسافر با ناوگان عمومی در دور نخست سفرهای نوروزی
یک مقام مسئول در سازمان راهداری گفت: از ۲۵ اسفند ۹۷ تا سوم فروردین ۹۸، بیش از ۳ میلیون نفر مسافر با ۲۷۳ هزار و ۴۰۸ دستگاه سرویس توسط ناوگان عمومی حمل و نقل جاده‌ای جابه‌جا شدند.
هشدار اردوغان به دلالان ارزی
رئیس‌جمهور ترکیه گفت کسانی که قصد اخلال در نظام ارزی ترکیه را دارند بهای سنگینی را خواهند پرداخت.