گوش به زنگگوش به زنگ
سایه سنگین جنگ تجاری آمریکا و چین بر سر قیمت نفت

سایه سنگین جنگ تجاری آمریکا و چین بر سر قیمت نفت

تسنیم به نقل از اویل پرایس نوشت: تنها چیزی که قیمت نفت را پایین نگه داشته، نگرانی در مورد اقتصاد جهان و تاثیر جنگ تجاری آمریکا و چین بر آن است .
شهروندان شیرازی از آب چاه استفاده نکنند

شهروندان شیرازی از آب چاه استفاده نکنند

شیراز _ معاون فنی معاونت بهداشت علوم پزشکی شیراز گفت: شهروندان باید با سیلاب مانند فاضلاب برخورد کنند و تحت هیچ شرایطی از آب چاه استفاده نکنند.
کاهش ۵۰ درصدی هزینه های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب

کاهش ۵۰ درصدی هزینه های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: انتقال کالا از طریق کریدور شمال به جنوب موجب کاهش ۵۰ درصدی هزینه ها می شود که این مسائل برای تجار بسیار حائز اهمیت است.
آبگرفتگی ۱۴۰ واحد مسکونی در معمولان/ نیاز به اسکان و مواد غذایی
مثلث آنلاین: پلدختر- بخشدار معمولان از آبگرفتگی ۱۴۰ واحد مسکونی در این منطقه خبر داد و گفت: سیل‌زدگان نیازمند به ایجاد شرایط اسکان و تامین مواد غذایی هستند.
اصلاح نظام بانکی در سال ۱۳۹۷ چقدر پیشرفت کرد؟
یکی از پیش‌شرط‌های اساسی در اعمال موفقیت‌آمیز سیاست‌های پولی برخورداری از نظام بانکی سالم و باثبات است. در چنین محیطی، سیاستگذار پولی نیز با رعایت سایر جوانب امر، توانایی دستیابی به اهداف مدنظر کلان اقتصادی را خواهد داشت. بر این اساس، در اقتصاد ایران نیز با توجه به مشکلات و چالش‌های پیش‌انباشته نظام بانکی، اصلاح ساختاری و بهبود ثبات مالی در نظام بانکی طی سالیان اخیر مورد تاکید محافل علمی و نهادهای متولی و سیاستگذاری ذی‌ربط بوده است.
بورس سال ۹۸ را چگونه آغاز کرد؟
بورس تهران در اولین روز کاری خود در سال ۱۳۹۸ شاهد معاملات کم‌حجم و آرام بود. در این روز نمادهایی در گروه محصولات شیمیایی، حمل و نقل و انبارداری بیشترین تا تیر را روی شاخص‌های بازار سرمایه گذاشتند.
در گفتگوی مشروح با مهر عنوان شد: حکمرانی شایسته، حلقه مفقوده اقتصاد ایران
وزیر اسبق صمت گام‌های چهارگانه و عملیاتی را برای حرکت دستگاه‌های دولتی در مسیر رونق تولید در سال‌جاری پیشنهاد داد و گفت: خوب است کمیته فراقوایی بهبود فضای کسب و کار تشکیل شود.
ربات کمک‌رسان به مسافران در فرودگاه + فیلم
به تازگی رباتی ساخته شده است که در فرودگاه به تنهایی کار دریافت و تحویل بار را انجام می‌دهد.
رکورد رشد قیمت مسکن در کدام ماه شکسته شد؟
بازار مسکن در حالی به فاز رکود وارد شده است که انفجار قیمتی سال گذشته ، بار دیگر این سرمایه‌ای ترین کالای ایرانی را از دسترس مصرف کنندگان واقعی خارج کرد.
هنگام تغییر ارتفاع هواپیما نخوابید
تغییر ناگهانی ارتفاع به‌ویژه هنگام فرود هواپیما و یا کاهش سریع ارتفاع، در اغلب افراد باعث احساس گرفتگی در گوش‌ها می‌شود.