گوش به زنگگوش به زنگ
بله پر ماجرا.....معمای ازدواج دوم

بله پر ماجرا.....معمای ازدواج دوم

تعدد زوجات ریشه تاریخی بسیار قدیمی دارد و از زمان‌های گذشته وجود داشته است و این تفکر که اسلام مبتکر تعدد زوجات بوده نادرست است و تعدد زوجات قبل از اس...
درمان گلودرد با آلوئه ورا

درمان گلودرد با آلوئه ورا

اگر شما هم در فصل زمستان زیاد سرما می خورید و دنبال درمان گیاهی برای خود هستید؛ با خواص آلوئه ورا آشنا شوید.
ارباب حلقه ها..... برده داری جنسی تا کجا؟؟؟

ارباب حلقه ها..... برده داری جنسی تا کجا؟؟؟

بردگی جنسی به چه معناست؟ آیا کسی ممکن است با رضایت خود برده جنسی باشد؟ علل بردگی جنسی چیست؟
ورود ممنوع آزاد.... تشخیص پارگی پرده بکارت

ورود ممنوع آزاد.... تشخیص پارگی پرده بکارت

پرده بکارت یک تابوی فرهنگی دردساز است....البته صرف نظر از این موضوع، بسیاری از خانم ها با سیستم جنسی بدن خود آشنایی کافی ندارند؛ شما چطور؟؟؟ از پرده ب...
تفریح کنید و پول دربیاورید!
میگن کاری که دوس داری انجام بدی پیدا کن و ازش پول دربیار. درسته که این جمله خیلی واقعی به نظر نمیاد، اما کار‌هایی هستن که همیشه رایگان توی زندگی مون انجام میدیم و بعضیا برای انجام دادنش پول میگیرن.
دکوراسیون حمام ۲۰۱۹؛ شیک و مدرن
شاید حمام یکی از فضا‌هایی باشد که برخلاف مهم و اساسی بودن کم‌تر مورد توجه قرار گرفته و به خصوص در آپارتمان‌های امروزی کم‌ترین و کوچک‌ترین متراژ به آن‌ها اختصاص داده می‌شود. اما طراحان توجه ویژه‌ای به دکوراسیون این فضا کرده اند و اعتقاد دارند که باید به اندازه سایر قسمت‌های خانه برای بهبود کیفیت این فضا و رعایت هرچه بیش‌تر بهداشت در آن تلاش کرد.
درمان ارگانیک سرماخوردگی با رابطه جنسی
آیا می دانستید روابط عاشقانه و زناشویی باعث رفع بسیاری از بیماری های جسمی و روحی از جمله سرماخوردگی می شود.
تقویت اسپرم برای بارداری، تاثیر تغذیه
از میان هر ۲۵ مرد یک نفر اختلال کم بودن تعداد اسپرم‌ها را دارد.
آموزش تهیه نان شیرمال بادامی با مواد میانی
نان شیرمال نوعی نان است که از آرد گندم و شیر و روغن پزند. نوعی نان شبیه به نان فطیر است که در بسیاری از شهر‌های ایران با روش‌های متفاوت پخت می‌شود و فارغ از مواد استفاده شده در پخت آن اغلب مدور و با قطر کمتر از ۴۰ سانتیمتر و به رنگ قهوه‌ای تیره است.
کاهش علائم یائسگی، تاثیر شبدر قرمز
شبدر قرمز سمبل خداوند، مسیح و روح‌القدس در قرون وسطی و مورد احترام مسیحیان بوده است.
درمان ناراحتی‌های شایع در کودکان و شیرخواران
یکی از مناسب‌ترین فرآورده‌های گیاهی برای بهبود سرفه کودکان شربت پدی کاف دینه است که دارای عصاره آویشن، عصاره پیچک یا عشقه و همچنین ختمی و اثر بخشی بسیار بالامی باشد.
چه کنید اگر همسرتان از بحث و گفتگو کنار می‌کشد؟
سکوت کردن میان بحث و کنار کشیدن از آن می‌تواند برای رابطه مضر باشد. این سکوت به عنوان سرپیچی از ارتباط یا ابراز هیجان و احساس تلقی می‌شود و این اتفاقی است که اغلب در اختلافات و بگومگو‌ها روی می‌دهد.
طولانی‌ترین مهاجرت‌ها در دنیای حیوانات
مهاجرت جانوران به سفر منظم و غریزی جانوران از جایی به جایی دیگر گفته می‌شود. این سفر‌ها اغلب با تغییر فصل‌ها ارتباط دارند. هر سال، بسیاری از جانوران برای فرار از زمستان‌های سرد، هنگامی که یافتن غذا دشوار است.
چشم ها جاذبه جنسی شما رو لو می دهند!!!
چشم های آدم ها هیچ وقت دروغ نمی گویند حتی گاهی ممکن است سگ داشته باشند.... شاید شما هم این جمله تکراری اما جالب را شنیده باشید... اما این مسئله چقدر حقیقت دارد؟ شاید به جرئت بتوان گفت که اولین جرقه جنسی بین آدم ها را چشم های آن ایجاد می کنند.. اما چگونه؟؟؟
کلک های عاشقانه ...... چگونه عشق خود را دلتنگ کنید؟؟؟
دلتنگی عاشقانه سخت است اما گاهی تمام چیزی که یک فرد به آن نیاز دارد این است که تلنگری به او بزنیم تا یادش بیاید که چه چیزی را از دست داده است. اگر شما هم عشق زندگی تان را از دست داده اید اما دلتان هنوز پیش اوست و به دنبال راهی هستید تا او را دلتنگ خود کنید، کارهایی را که در ادامه برایتان آورده ایم، انجام دهید.
اعتیاد به کار؛ اختلال پردردسر!
پدیده‌ای که مدت زمان زیادی هم نیست وارد حوزه مطالعات روان شناسیِ روز دنیا شده است، «اعتیـاد به کار» نام دارد. اختلالی که افراد تحت‌تاثیر آن، بنا به دلایلی مثل ولعِ به‌دست‌آوردن موقعیت‌های شغلی بهتر و بالاتر و بهره‌مندی از مزایای بیشتر مثل تشویق، پاداش، پس‌انداز پول و موارد دیگر، ناخواسته به کار زیاد، وابسته و به عبارتی «معتاد به کار» می‌شوند.
از بین بردن موانع ذهنی، با این راهکار‌ها
موانع ذهنی که سد راهمان می‌شوند معمولا نشاندهنده‌ی این هستند که تمرکز و توجه‌مان را از چیزی که می‌خواهیم برداشته‌ایم و جذب چیز‌هایی شده‌ایم که نمی‌خواهیم.